אדיוס צ’מפיונס

בארסה נפרדה מליגת האלופות אחרי הרכב טלאים מול באיירן ושמירת כוחות לליגה במחצית השנייה.

תוצאה די צפויה משריקת הפתיחה ללא מסי, בוסקטס ועם שמשון ויובב החדשים (ברטרה את אדריאנו), ועוד יותר צפויה אחרי שטיטו שומר את צ’אבי ואינייסטה לבטיס החל מהדקה ה-60. דגל לבן, שכל כולו לועג ל 95 אלף איש שבאו לתמוך בקבוצה וקיבלו סטירה ממאמן שמאמין שרובם ישכחו את זה כשקרלס ירים את הגביע. צודק? תחליטו אותם. אנחנו לא שווים 0-7 אבל ההיסטוריה, כמו אתונה, דינמו קייב, מאלאגה וחטאפה, תזכיר לנו את החצי הזה, ואף אחד לא יזכור שלושה שערים מפוקפקים, מסי לא כשיר בעליל והרכב טלאים משוסע.

הדרך ליפול מהאולימפוס היא מאוד קצרה, אנחנו נופלים עם אליפות (טפו, טפו, טפו), עוד חצי גמר שישי רצוף ויריבה מושבעת שגם היא תראה את הגמר מהבית. בקיץ יהיו שיפוצים רציניים ולא רק שפכטל מסכן, אבל יש עוד זמן לדבר על כך.

 

הקהל שנשאר בסיום לשיר את ההמנון מסמל את הדרך הנכונה, יהיה בסדר חברים.

 

דבר הכי קל הוא לרקוד על הדם של בארסה עכשיו, , לפטר את טיטו, להדיח את הנשיא, לשלוח חצי מהסגל הביתה, ולפנטז על רכישות של קראקים במאות מיליוני יורו.

חדשות מרעישות – זה לא יקרה. טיטו ימשיך

ההתנהלות של בארסה, תחליטו אתם אם זה נכון או לא, לא תהיה היסטרית. פה זה לא מדריד שמפטרת מאמנים שמביאים אליפות או גביע אירופה (קאפלו, היינקס).

בשביל רעידת אדמה של ממש כפי שחלק מכם מאחלים, בארסה תצטרך להזדנב בליגה קרב על אירופה ולעוף בשלב הבתים של האלופות. רק אז, שהתקשורת המקומית תגייס את עצמה, אז יתחילו לזוז דברים. כל עוד המצב הוא לא אחרת, הסיכוי למהפך נוסח קיץ 2008, קלוש.

בארסה לא מתנהלת בהיסטריה. האנשים במועדון יודעים שבכדורגל, חיים לפי המשחק האחרון, ואת הכתם שהשאיר המועדון אמש, אפשר לטשטש עם אליפות. עדיין, התבוסה צריכה לעשות את הקמטים הנכונים כדי שיבוצע שזרוע מחדש בקיץ הקרוב. יהיה בלם חדש, יהיה חלוץ חדש, יהיו עזיבות כי ישנם שחקנים שמיצו את עצמם.

לא תהיה מהפכה.

הדבר הכי קל, הוא לשכוח.

הדבר הכי קל הוא לשכוח את פתיחת העונה הטובה בהיסטוריה של המועדון. הרי אם הסיבוב הראשון המושלם שלנו היה מתקיים כעת, הדיעות היו הפוכות.

הדבר הכי קל הוא לשכוח את 15 הרמונטדות שעשו השחקנים העונה, העובדה שהם התמודדו עם המחלה הכי ארורה למאמן שלהם והמחלה הכי ארורה לחבר הכי טוב שלהם בחדר ההלבשה. והעובדה שהם אמורים להיות שבעים יותר מכל קבוצה אחרת באירופה, אולי גם מכל קבוצה אחרת בהיסטוריה.

בינתיים, תנו לתקשורת לחגוג ולרקוד על הגופה, בכדורגל חיים לפי המשחק האחרון, ובמשחקים הבאים יהיו סיבות לשמוח

 

הטוב: לפחות לא מדריד.

 

הרע: אלי אוחנה.

 

המכוער: אלי אוחנה.

 

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו