אל הגמר

אני לא יודע איזה משחק הפסימיים ראו, אבל אולי כדאי שיסניפו קצת חגיגת. המשחק של אמש היה נהדר. לא מושלם, לא אלוהי, אבל ממש טוב. למעט דקות הפתיחה המאוד מבולבלות. דייגו אלבס מנע פה גוליאדה פר אקסלנס עם הצלות באמת יוצאות דופן ומשחק רגליים יוצא מן הכלל.

מהסוף להתחלה – אדון פינטו עם משחק סטיבן סיגל קלאסי. מיקומים הזויים, יציאות מוזרות וביזבוז משווע של בעיטות שוער, יחד עם הצלה טובה מאוד מול ג’ורדי אלבה והצלה מעולה מהוולה של ג’ונאס.

פפ שוב חשש מהשילוב מת’ייה את אלבה ושוב סיפסל את אלבס לטובת פויול. חוץ מגיחה אחת של מת’ייה שהייתה קשורה דווקא באיטיות של פיקה, זה עבד לא רע. שאר ההגנה תיפקדה נהדר.

צ’אבי למרות השער, היה הפחות טוב מבין שחקני הקישור וניכרה בו קצת חלודה. שילמנו עוד שכר לימוד על התואר הראשון של תיאגו במדעי הקישור האחורי, אבל הוא שרד אותו טוב יחסית, נכנס בלי חשש למאבקי כח וגם עשה גיחות קדימה. ססק היה פנטסטי. אני מאמין שהשער הראשון שלו אחרי חודש הכניס בו אנרגיות חדשות ותרם לא מעט.

קוואנקה היה בסדר. לכל המתאוננים, רצוי להבין שבהלך הרוח של גווארדיולה הוא מעדיף שקיצוניים במצבים של צפיפות על הקו יחזירו את הכדור אחורה. אלכסיס סוחב חלודה. לזכותו היא הוסרה במעט ככל שהתקדמו הדקות.

מסי היה רחוק שנות אור מבינוני. משחקים בהם הוא חולף על שחקנים כמו מים הם משחקים של שלושער או יום ממש טוב של השוער. הבישול ה-20 העונה, לססק, היה כדור עם טאץ’ אלוהי. פאקינג 60 מטר שנוחת כמו רקדנית בלט בדיוק בתפר בין מיגל, ססק ודייגו אלבס. מדהים.

עוד גמר מול בילבאו הנפלאה של ביילסה. יהיה מרתק.

 

הטוב: עוד גמר.

 

הרע: מאיר אינשטיין.

 

המכוער: אלה שרוצים גמר במסטאייה. רק ביבנבאו! אנחנו משחקים שם כמו בבית!

 

ההרכב:

פינטו (7).

פויול (8), פיקה (8), מסצ’ראנו (8), אבידאל (8).

צ’אבי (6), תיאגו (7), ססק (8).

אלכסיס (6), מסי (7), קוואנקה (6).

 

מחליפים: אלבס, טייו ואינייסטה (לא שיחקו מספיק).

 

סטטיסטיקה:

בעיטות לשער: בארסה 15, ולנסיה 10.

למסגרת: בארסה 10, ולנסיה 5.

נבדלים: בארסה 4, ולנסיה 1.

החזקת כדור: ברצלונה 63%, ולנסיה 37%.

 

83,491 צופים בקאמפ נואו.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023