אל הרבע

בארסה סיימה את המשימה נגד הסיטי בהצלחה עם 1-2 ו 1-4 בכללי. מסי ואלבס כבשו. שוב.

כמה דברים,

נוהגים לזמר את הקלישאה ״בכדורגל אין הוקוס פוקוס״, וזה די נכון.להגיע מהשפל בויאדוליד אל היכולת הטובה למדי אתמול זה לא כזהפשוט כמו ללחוץ START בפלייסטיישן, ועל זה מגיע לשחקניםמחמאות. אם בוידאוליד קיבלנו תצוגת קולקטיב מבישה של כולם,אתמול קיבלנו ממוצע סביר פלוס של כולם ביחד עם התעלות שלואלדס, מסי ואינייסטה.

היה ניכר שמסי הגיע במצב מנטלי אחר למשחק הזה כבר אחריהתיקול על אגווארו (שפצע אותו בדיעבד). הדריבל באמת הרגיש כמו דריבל קלאסי, וההטעיית גוףששלחה את קומפאני להריח את הדשא הייתה פשוט פרייסלס. ויחד איתו אינייסטה שב לכשף, ובמיוחדבמקרה שלו, עוד משהו שאי אפשר לקחת בקלות ראש. שחקן ענק.

מה המשחק הזה אומר על העתיד? לא הרבה. המקהלה ששרה ״זה לא יספיק לסיטי״, משנה עכשיו אתהפזמון ל״זה לא יספיק לבאיירן, מדריד ו X Y Z”. אבל אין בזה דבר פסול, בגלל שאנחנו כבר מזמן לאהדומיננטים המפחידים שהיינו פעם, וקבוצות מוכשרות, מה לעשותיכולות לעשות לנו צרות. זה מהשקורה בהתמודדויות שקולות וזה מה שקרה אתמול

הכדורגל הוא עניין דינמי, והתחלואים שלנו בהגנה ידועים. מצד שני, גם היתרונות שלנו ידועים, ואם נצליחלממש את היתרונות לפני שינצלו את התחלואים שלנו, אנחנו עדיין מסוגלים לעשות משהו, גם תוך כדינפילה מהאולימפוס.

צעד, צעד

 

קודם כל לנצח את אוסאסונה, לא לפני כאב הראש של יום ראשון עם יתרון 7 של מדריד וחפירות של יעקביבערב.

הטוב: רבע גמר.

הרע: מי יודע אם היכולת תספיק.

המכוער: שגיא כהן מחליט שליד הקרן יושבים האוהדים של הסיטי, ויורם ארבל ממשיך להתבלבל בין אלבה למסי.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו