בדרך למטה

הסן מאמס אף פעם לא היה מגרש משחקים עבור בארסה (גם עבור הפפ טים) ובארסה של טאטה לא יוצאת דופן עם הפסד 0-1 ראשון בליגה.

טיטו. עליו חשבתי במחצית השנייה. לא, זו לא טעות. טיטו, לא טאטה.טיטו של ההתחלה. שבזמן פיגור, היה שולח למגרש קיצוני על חשבוןמגן ומתחרע על היריבה כאילו אין מחר. טאטה אמנם אמר שאין זמןלתרגל 3-4-3, אבל כשיש לך 20 דקות וכלום לא הולך, סדר זה הדברהאחרון שצריך. בסיטואציה כזו, מה שאתה רוצה זה בלאגן, לבלבל אתהיריבה. שהשחקנים שלה לא יספיקו להעיף מבט מעבר לכתף כדילראות את הכדור, וכבר התקפה נוספת של בארסה תצא לדרך. זההיה חסר. ובכלל השחקנים נראו כמי שוויתרו מהר מדי, כאילו חושביםשזה כבר יבוא“. איפה זה ואיפה הדחיפה קדימה של פיקהמאמסטרדם.

הרבה לפני הגול, רציתי לראות את צאבי מוחלף. הוא יכול להיות נהדר, אבל כדי שתפיק ממנו אתהמקסימום, אתה חייב אותו רענן. אנחנו יודעים את זה מזמן ובטוח שטאטה קלט את זה לא הרבה אחרישהגיע למועדון. אפשר היה לוותר על צאבי בפתיחה, להוריד את ססק קצת אחורה, להכניס את פדרולהרכב ואת ניימאר לאמצע. מרבית התקשורת הלכה על ססק כפאלסו בהרכב המשוער לפני המשחק (וזהמה שקרה בסוף, הרי) ואני לא מבין למה. חשבתי שכבר הבנו שבסיטואציה הזו, הטרידנטה הכי טובה היאזו של אלכסיס, ניימאר ופדרו, שהיה יכול להתאים הרבה יותר למשחק במחצית הראשונה. אבל בסוף,כשבילבאו ירדה אחורה במצב של יתרון, כבר לא היה לו מה לחפש על המגרש

אולי זה קצת לקפוץ גבוה מדי, אבל את אדאמה הייתי זורק למגרשספציפית, היוםהרבה הרבה לפניפדרו. היכולת האישית שלו יכלה לרווח את המשחק ולהכניס יותר כדורים לרחבה מהאגפים. הוא רקבהתחלה, אבל אחרי דקות בשני המשחקים האחרונים, זה לא ממש היה מופרך לראות אותו במגרש

ואם אני חוזר שנייה לעניין של צאבי. האפשרות השנייה הייתה כמובן לתת הרכב לסרגי רוברטו, והכוונההיא לא להיות חכם בדיעבד אלא ללמוד להבא. מול קבוצה אגרסיבית, לוחצת ולוחמת (תחזרו אחורהלמשחקים של בילבאו ותראו שרוב הניצחונות האחרונים שלה היו רמונטאדות), אם אתה לא הורג אתהמשחק בשלב מוקדם (AKA מנצל מצבים), אתה צריך שחקנים חזקים יותר, שיתנו פייט במרכז המגרש.הם לא יהיו הכי מבריקים בעולם, אבל יכולים להתאים יותר לסיטואציה. סרגי הוא כזה. אחד שיטוס לעומקאם יאפשרו לו, ילחץ וגם יאכל את הדשא, ואז יבקש את האדמה שמתחת בתור קינוח. כבר הרבה זמןאנחנו מדברים על זה שהגיע הזמן להריץ יותר את הילד ונראה לי שבקרוב טאטה יהיה חייב לעשות אתהסוויץהזה. הרכב בגביע בתור התחלה זה מאסט, ואז המשכיות עם חלוקת דקות נכונה. הרי בכל מקרהצאבי, אינייסטה וססק (כפאלסו) לא יכולים להמשיך לשחק את כל המשחקים עד שמסי יחלים.

הקשקשן אכל את הראש על כמה שאלכסיס נורא, אבל הוא כנראה ראה משחק אחר. סאנצס היה טובמאוד ביחס ליתר עם כמה השתלטויות נהדררות על כדורים שקיבל מההגנה והקישור, עם סיבוב אדיר עלהמגן שלו. חבל שלא הייתה לזה המשכיות, אבל הוא סבל מההידרדרות במשחק של כמעט כולם. הכי קללראות את זה אם מסתכלים על אינייסטה, שהיה מצויין במחצית הראשונה, משום מה נעלם אחריההפסקה ואיתו כל הקבוצה.

חבל על איבוד הנקודות הזה בדיוק כשרעל מתחברת, אבל אולי זה ייתן לשחקנים כאפה גדולה יותר מאשרבאמסטרדם ויגרום להם להבין שזה לאיסתדר מעצמו“. עכשיו צריך קודם כל לעצור את כדור השלג הזהכשהוא עוד קטן. ואין הזדמנות טובה יותר מאשר משחק גביע כדי לעשות את זה.

נ.ב.

 

יכול להיות שבהיעדר מסי, היחיד שהצליח לעשות היום דריבל ברחבה זה פינטו?

הטוב: עוד חודש מסי חוזר.

הרע: רק עוד חודש.

המכוער: אם זה לא אדום, אז מה כן?

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023