בייבי ארבע

סרג’י רוברטו אלוהים. לפני שהוא יקבל עוד הזדמנויות וכבר יכתירו אותו כצ’אבי/אינייסטה הבא, תסלחו לי, אבל כל דקה שלו על המגרש, מרגישה כמו ססק בפוטנציה. הטיפול בכדור, חלוקת המסירות ומעל לכל – התנועה המהירה לעומק, פשוט אחד לאחד. הוא המצטיין שלי ביחד עם קואנקה, שמראה שהוא לא פראייר. משחק נהדר שלו, יכולת המסירה, החוכמה. כבר אמרתי שהוא נראה לי כמו פדרו 2.0? 

אהבתי לראות את תיאגו מניע את העסק (וגם את קואנקה לוקח על עצמו), גם JDS היה חביב, אבל ראו פעם נוספת שהוא הרבה דברים, קשר אחורי זה לא אחד מהם. מתאים לו הרבה יותר להיות זה שמשחק בעמדת צ’אבי. ובעניין דומה לגבי בארטרה, הוא מהיר, יכול לצאת קדימה וכו’, הכל טוב, אבל הוא קצת חסר אחריות וזה משהו שלא רואים מהיום. מול יריבת פח שכזו זה לא משמעותי בעליל, אבל אני רואה אותו יותר כמגן. פונטאס היה אחלה במעט שהיה לו לעשות, שוב הראה את מה שידענו – קריאת משחק, יציאה קדימה וכו’, אבל הוא חייב לשחק, איפשהו.

לא ממש הצלחתי להבין למה מונטויה בקושי עלה להתקפה במחצית הראשונה. הוא עושה את זה הרבה בד”כ (וגם טוב, רק במשחק האחרון של בארסה ב’, הוא היה זה שהגיע להכי הרבה מצבים) ובפעם הראשונה שהצטרף כמו שצריך להתקפה, הוא הכניס את הכדור ההוא לפדרו, שברח לו. ואח”כ גם הגיע הגול.

חבל שהוא לא עלה יותר, בטח כשרואים את הזוועות שחולל פחוול באגף השמאלי. הוא כל-כך חלש, שגם בבאטה אני לא בטוח שיש לו מקום בהרכב. אחרי שהוא עבר לקישור, היו לדעתי בערך 10 דקות שבהן הוא לא בא לעזור בהנעת הכדור, לא תרם כלום (כהרגלו) ואפילו לא נגע בכדור פעם אחת, כקשר אחורי. פשוט נעל.

תפס לי את העין רגע משעשע כשבדקות הסיום ריברולה מנסה לחטוף כדור באיזור הרחבה של באטה וכבר מצליח, כל מה שהיה צריך זה שאדון פחוול יעשה 2 צעדים קדימה ויאסוף את הכדור, אבל הוא נשאר מאחור עם עיני קייטע, לא מבין מה רוצים ממנו. אח”כ ריברולה מבין עם מי יש לו עסק והולך לנסות לחטוף את הכדור שוב בעצמו.

אלצ’ה עשתה לבארסה ב’ ביום שבת חיים הרבה יותר קשים מאשר באטה, למרות שהפעם היינו בהרכב מחוזק עם פונטאס, תיאגו, פדרו, קואנקה או מחולש (פינטו, פחוול) – תלוי איך מסתכלים על זה. ובכל זאת, 22 בעיטות לשער, 9 למסגרת, 70% החזקה בכדור, 808 מסירות (דיוק של 86%) וקילומטרז’ (116.62 לעומת 115.07) אלה נתונים ראויים להערכה.

אה כן, ובאטה בעטה לשער של בארסה יותר מאשר ארסנל 🙂

 

הטוב: הילדים שיחקו והרשימו.

 

הרע: שלמה שרף פירשן והסריח. הבטאט עדיין חושב שפדרו עוד לא מספיק טוב בשביל הבוגרים. אשרי המאמין.

 

המכוער: מה שעובר בלב שלנו לקראת שבת.

 

ההרכב:

פינטו (6).

מונטויה (6), בארטרא (7), פונטאס (7), מקסוול (6).

תיאגו (7), ג’ונתן דוס סנטוס (7), סרג’י רוברטו (8).

פדרו (7), ראפיניה (7), קוואנקה (8).

 

מחליפים: מונייסה (7), דאולפאו (5), ריברולה (לא שיחק מספיק).

 

53,910 צופים בקאמפ נואו.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023