בעיטה קלאסית

בדלי כן? אחרי שפע החמצות לאורך כל המשחק (במיוחד במחצית הראשונה), בארסה שילמה ביוקר על ביזבוז זמן עם ספיגת שער שיויון 5 דקות מהסיוםאח, הבעיטה בדלי – שתינו כל כך הרבה עננים של אולימפוס בתקופה האחרונה ששכחנו שיש בכלל אפשרות למלא דלי ולבעוט בו. טבעי לגמרי לתלוש שיערות אחרי ששכבנו על השער שלהם במחצית ראשונה לספרים. אפשר גם לצאת מפרופורציות. תיקו במסטאייה זה לא נורא. זאת לגמרי החמצה במצב המנטלי שבו העטלפים הגיעו למשחק, אבל עדיין, זה לא אסון.

 

יתרה מכך, שיחקנו אתמול כדורגל ממש ממש טוב. המחצית הראשונה היא אחת הטובות שאני זוכר מבארסה במסטאייה בעשר השנים האחרונות. הם פשוט יצאו בנס בלי לרדת לחדר ההלבשה עם 3 כדורים ברשת. הגישה במחצית השנייה אחרי השער של סווארס הייתה לחלוטין לא נכונה, אבל זה טוב מאוד שבוסקטס הראה ביקורת עצמית בסוף המשחק ושהחברים שלו יודעים שהם היו חייבים להרוג את המשחק.

 

אני לא יודע אם אפשר לקרוא לזה בעיה נוכח כמות המצבים שהגענו אליה, אבל צד ימין אתמול לא תיפקד. מסי נכנס לאמצע וגם נדד שמאלה, אלבס מיעט מאוד לעלות וראקיטיץ׳ שבדרך כלל עושה את החפיפה שם, היה במשחק בינוני מאוד. צפוי שנעביר את כובד המשקל לניימאר האלוהי ואלבה, אבל ככל שהתקדם המשחק ולנסיה הוסיפה עוד ועוד שחקנים בצפיפות שם עד שזה נסתם לגמרי.

 

לגבי החילופים שלא התבצעו בפעם הראשונה אחרי 16 שנים (!). אני חושב שהיה מקום לורמאלן או למעשן כי מסצ׳ה עדיין חלוד מהפציעה בברנבאו וראו את זה בחצי השעה האחרונה. בקישור לא הייתי ממהר לזרוק את סאמפר למים כך שבאמת ללוצ׳ו לא היה אלטרנטיבה שם. בהתקפה כל אחד מהשלישיה של MSN עם רגל אחת, יד אחת ורטייה בעין טובים יותר מסנדרו ומוניר.

 

מילה אחרונה לגבי מסי – יש חלודה, זה ברור לכולם, כמו שזה ברור שהוא יסיר אותה תכף. אתמול זה קצת הרגיש כאילו הקבוצה הורידה הילוך ביחד עם ההתהלכות של מסי על המגרש. כעת נותר לחכות שרפא פול יכשיר את ליאו ל-90 דקות ב-100 אחוז כשירות, ואז נהנה עוד יותר. ההרגשה שלי שזה מכוון בבירור לאליפות העולם ביפן.

 

פאנצ׳ר קטן – אבל אנחנו בדרך הנכונה עד לחמצן של ינואר.

 

הטוב: לתלוש שיערות כשיש לך שיער.

 

הרע: לתלוש שיערות כשאין לך.

 

המכוער: מנדרילים עם זיכרון קצר ששמחים על תיקו ושוכחים מה קרה בסה״כ לפני שבועיים.

 

הרכב:

 

בראבו (6).

אלבס (6), פיקה (6), מסצ׳ראנו (5), אלבה (7).

ראקיטיץ׳ (4), בוסקטס (6), אינייסטה (7).

מסי (5), סווארס (6), ניימאר (7).

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023