בראביסימו

יש כמה דברים טובים שאפשר לצאת איתם ממילאנו, וכמה דברים פחות טובים. הדבר הראשון הוא התוצאה, וזה לא עניין פשוט נוכח רקורד הזוועה שלנו במשחקי חוץ העונה. ועם כמה שהשחקנים שלנו רגילים לזה, ניצחון כזה, במקום כזה (איפה שמדריד לדוגמא, מעולם לא ניצחה), מול קבוצה כזאת, הוא בוסט נהדר לביטחון (השחקנים הזכירו את זה רבות בראיונות לאחר המשחק). הגענו לכמות מספקת ביותר של מצבים עבור משחק חוץ שכזה, וזה לא עניין פשוט.

 

המיקום של בוסקטס מושפע מההסטה שלו אחורה במחצית השנייה.

 

גווארדיולה אמר לאחר המשחק שהוא החליט לשחק עם שלושה בהגנה כדי להחזיק יותר בכדור. הנימוק לספסל של פיקה היה “שלישיה מהירה” אם כי תיקן את עצמו מיד אח”כ כשאמר: “גם פיקה יכל לשחק היום”.

 

אני חושב שזה לא משחק שוואלדס יצרף לקלטות. עמידה מאוד מוזרה בשער הראשון של זלטאן, ועוד יותר מוזרה בשער של בואטנג.

משחק ההגנה שלנו היה ביום בינוני באופן כללי. אינדבדואלית גם למסצ’ראנו וגם לפויול היו רגעי היילייטס וחושך. אני חושב שזה היה משחק בינוני ומטה לאבידאל, ולא בגלל השער הנהדר של בואטנג, אלא עוד לפני זה, תזכרו בהחמצה של רוביניו. אני לא אוהב לראות את בוסקטס ברחבה שלנו. הוא נתפס כגבוה אבל משחק הראש שלו בכלל לא ברמה של בלם לגיטימי וברב קרבות הראש הוא מפסיד. בלי קשר, אמש בשער של זלטאן הוא היה חייב להמשיך איתו את התנועה אחרי שסידורף קיבל את הכדור.

יחד עם זאת, אני עדיין לא חושב שזה אומר משהו לקלאסיקו. כל משחק לגופו, ושם כן נשחק עם אינייסטה ואלבס.

לקייטע היה משחק טוב במונחיו הקייטעים. שלט בכדורי הגובה, אך פורק יחד עם בוסקטס במרכז המגרש (לעיתים היו רגעים שלא הוא ולא בוסי ידעו לאן ללכת), וכרגיל ניפק תרגילי קייטע נדירים. המסירה לקראת הסיום לשלט החוץ במקום מסי הייתה נהדרת.

הקישור הקדמי שלנו (XCTM) עם סוג של יהלום היה נפלא אמש ומאוד מאוד וורסיטלי. התנועות ללא כדור של צ’אבי, ססק, הגאוניות של תיאגו, והמסי. בה’ הידיעה. 4 יהלומים שלבדם פירקו את מילאן אמש. אין יותר מדי להרחיב על דוד וייה, אם כי אני חושב שבהחמצה הראשונה שלו, הייתה עצירה יוצאת מן הכלל של אביאטי. ההחמצה השנייה היא ללא תירוצים.

יש עוד הרבה ממה שנוכל לקבל מאלכסיס, חבל שאת הפרה-טמפורדה האמיתית שלו, הוא עושה עכשיו.

 

קילומטראז’ אמש:

צ’אבי – 11,290.
תיאגו – 10,770.
קייטע – 10,558.
פויול – 10,359.
בוסקטס – 10,259.

 

הטוב: ביטחון, יכולת פה ושם, יהלומים בקישור.

 

הרע: זה עדיין לא מספיק לקלאסיקו.

 

המכוער: שידור מזוויע של ארבל, שגיא כהן חושב שג’ובאני דוס סנטוס עדיין משחק בברצלונה, ובערוץ הקיבוץ יעקבי וזהר חשבו שג’ונתן הוא ראפיניה. השם ישמור.

 

ההרכב:

 

ואלדס (5).

פויול (6), מסצ’ראנו (6), אבידאל (5).

בוסקטס (5), קייטע (6).

צ’אבי (9), תיאגו (8), ססק (7).

מסי (8), וייה (4).

 

מחליפים: אלכסיס (7), פדרו (6), ג’ונתן דוס סנטוס.

 

82,910 צופים בסן סירו.

גלרייה:

 

 

 

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו