גארסיה פימיינטה יוצא נגד ההנהלה של לאפורטה: “הפיטורים לא היה מוצדקים. כואב לי”.

מאמן בארסה ב׳ לשעבר התראיין במונדו דפורטיבו.

“בסוף מאי, כשיש לי חוזה לעונה נוספת, אלסנקו אמר לי שאני ממשיך לעונה הנוכחית. שבועיים אחר כך סגן הנשיא רפא יוסטה אמר לי שאני מפוטר והודה לי על העבודה”.

“זאת הייתה הפתעה אמיתית, עבדתי על הכנות לעונה הזאת. אמרו לי שהם רוצים אנשים משלהם, לא סיפקו סיבות נוספות”.

“כואב לי, עצוב לי. אני לא חושב שזאת הייתה הצורה הנכונה לעשות את זה. זה לא היה מוצדק. העבודה שעשיתי בבארסה ב׳ הייתה פנומנלית. כשיש שחקני ב׳ שעושים בכורה בקבוצה הראשונה זה אומר שהמשימה הצליחה”.

“אם היו מודיעים לי בסוף העונה הקודמת הייתי יכול למצוא קבוצה חדשה, אבל הם הודיעו חודש אחרי. רק ג׳ירונה הייתה על הפרק, כל שאר הקבוצות סגרו את המאמן שלהם”.

“אני רוצה לאמן ברמה הגבוהה ביותר. עדיף בספרד”.

נשאל: “אבל אתה מרוויח מיליון יורו בעונה, אתה לא במצב חירום”.

“יש אנשים שמאמינים שמאמן בארסה ב׳ מרוויח ככה. זה שקר, אני לא רוצה לדבר על סכומים אבל זה לא קרוב, אפילו לא 20% מהמציאות”.

“הייתי קרוב פעמיים לאמן את הקבוצה הראשונה. אני חושב שהרבה אוהדים רצו. קיבלתי גם הודעות תמיכה משחקנים בקבוצה הראשונה “.

“אין לי ספקות לגבי ניקו, הוא שחקן שיעשה חותם ענק. העמדה האידיאלית שלו היא קשר אחורי. ראיית משחק מדהימה, כישרון ברוטאלי. תמיד ממוקם טוב, תמיד יודע מתי לצאת. לא סתם קומאן מאמין בו”.

“גאבי זרח בקדם עונה ויהיה קשה להוציא אותו עכשיו מהקבוצה הראשונה . יש לו את הכל בשביל לשחק בבארסה וגם אקסטרה. כל העולם אוהב שחקנים כאלה”.

“אני עדיין לא מאמין שמסי לא איתנו. זה הזמן לסמוך על הילדים. יש להם את הרגש למועדון ואת האיכות. עם הזמן נראה גם פירות, אבל עכשיו מצפים לנו שנים קשות”.

מערכת בארסה מאניה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו