גראנדה צ’אבי

האדריכל של בארסה שלח את כולנו לשמיים עם שער ניצחון בדקה ה-87 שניפץ את הבונקר ההיסטרי של גרנאדה.

אני כן ראיתי “משחק טקטי משובח” של גרנאדה. הבונקר שלהם הוא דווקא אחד האיכותיים שנראו בקאמפ נואו (סינכרון כמעט אופטימלי של הרביעייה האחורית יחד עם הקישור הדפנסיבי), וזה יחד עם המון הקרבה (כמויות הגליצ’ים של הרגע האחרון) וגם ניהול יוצא דופן של הנעת כדור מול הלחץ של בארסה, הרבה יותר מעוד קבוצת תחתית שרק מעיפה כדורים למעלה. משחק חייה של גרנאדה פחות או יותר בליגה הראשונה, יחד עם תצוגת על נוספת של טוניו, דגש על ההצלה מססק והחתוליות אחרי הדאבל פס של צ’אבי ומסי.

ומול כל זה בארסה הייתה צריכה להציג תשובה. העניין עם בונקר הוא די פשוט, במיוחד ברקורד העבר שלנו: אנחנו חייבים שער מוקדם, אחרת המרחק לבונקר שצובר ביטחון וגם יעז לעקוץ הוא מאוד קצר. סאן ואלדס חזר ובגדול, הצלה טובה במחצית הראשונה, והצלת העונה עד כה 6 דקות מן הסיום, בדיוק שכולנו מרימים ידיים כדי לקבל את הכאפה המסורתית מבית הספר לבונקריזם.

אחרי שאדי השמחה מהניצחון יתאדו באוויר, נתחיל שוב בכסיסת הציפורניים. ברטרה לא נספר כרגע על ידי טיטו, פיקה ופויול יעשו מאמצים להיות כשירים, אבל טיטו כבר אמר שהוא לא מתכוון “להכריח” שחקנים לפתוח. הווה אומר שאם לא תהיה התקדמות משמעותית, אנחנו עלולים לחזות במיסטר סונג במרכז ההגנה בקלאסיקו, שלא לדבר כמובן על סביליה ובנפיקה. ונגר כן ניסה את סונג כבלם בעבר (בגביע השוקו האנגלי), אבל זאת לא עמדת המוצא שלו, והדבר החשוב ביותר הוא תיאום עם מסצ’ראנו, מה שאין לו, ומה שטיטו מנסה בכוח לבנות כרגע, בלי לספור בלם טבעי כמו בארטרה שנקשרו לו מספיק כתרים על ידי כל בר דעת שראה אותו משחק.

ססק לחלוטין תיפקד היום כמו קייטע, ואם החייזר היה עולה במקומו היום ומשחק כמו שהוא שיחק היום, הוא היה מקבל את כל הגידופים הראויים. וייה כנראה נבהל מההרכב, אחרת אי אפשר להסביר דקות די אפאטיות שלו. אלכסיס בשמאל הוא אופרה אחרת מצד ימין, ומפליא אותי מאוד שהוא לא ביצע שום חיתוך פנימה מצד ימין לקבל איזה סוג של כדור.

יש לנו מבחן חשוב מאוד בשבוע הבא, מנטלית לאגור נקודות במקום שלישי בו מדריד איבדה נקודות זה מוראל טוב מאוד לקראת משחק המשחקים בעוד שבועיים. בינתיים אפשר להרגיע את השכנים, לאסוף את השברים של הכוסות והפיצוחים מהשולחן, ולהבטיח לשוטר ש”זה לא אני, זה צ’אבי”.

 

הטוב: יששששש!

 

הרע: זה לא יספיק לסביליה, בטח לא למה שאחרי.

 

המכוער: שתוק אוחנה, שתוק כבר.

 

ברצלונה

גרנאדה

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

8

טוניו

9

אלבס

6

ניום

7

סונג

6

לופז

7

מסצ’ראנו

6

גומס

6

אדריאנו

6

סיקיירה

6

ססק

5

אירניי

6

בוסקטס

6

מיקל ריקו

5

תיאגו

5

טורחה

4

אלכסיס

6

בראהימי

7

מסי

5

אורליאנה

5

וייה

5

פלורו פלורס

6

חילופים

צ’אבי – 53′

8

אל ארבי

4

פדרו- 53′

6

אורטיז

4

סטטיסטיקה

ברצלונה

חטאפה

ניסיונות לשער

18

6

מתוכן למסגרת

11

3

קרנות

13

5

עבירות

9

16

צהובים

0

2

החזקת כדור

68%

32%

 

68,717 צופים בקאמפ נואו

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023