דברים מעניינים על גריזמן, דמבלה, אומטיטי ולוקה דין

 

נפגשתי היום עם אוליבייה גולדסטין, עיתונאי מומחה לכדורגל צרפתי שמתגורר בברצלונה ונמצא בקשר קרוב עם שחקני בארסה הצרפתיים. הנה כמה דברים שיעניינו אתכם לגביהם:

אומטיטי: הדיונים על הארכת חוזהו מתקיימים בימים אלה. אומטיטי קיבל כמה הצעות מבחוץ אבל לא רוצה לעזוב את בארסה.

מה שכן, דרישות השכר של השחקן הפתיעו את אנשי בארסה. לפי גולדסטין, אומטיטי מרוויח היום 3 מיליון יורו די עלובים בברוטו, 1.5 מיליון יורו נטו. השחקן רוצה להגיע למדרגת שכר של 12 מיליון יורו ברוטו (בערך 6 נטו).

בארסה ציפתה לדרישות שכר של פי 2-3, לא פי 4. במיוחד שמדובר בשחקן בו 24 שיבקש להשתדרג בשכר גם בהמשך.

מצד שני, אומטיטי מרגיש שמגיע לו שכר כזה, במיוחד ש׳האחיין׳ הצרפתי שלו דמבלה מקבל 14 מיליון יורו, ובטטה חסרת תועלת כמו ארדה טוראן קיבלה 8.5.

בסוף יפגשו באמצע, אומטיטי רוצה את בארסה ובארסה יודעת שהיא לא תמצא עוד כמוהו.

דמבלה: הסיפורים אודות תזונאי ושף פרטי נכונים. השחקן גם מתמקד בכדורגל נטו ובעצת המועדון הוריד את מניין החשיפה שלו ברשתות החברתיות. שימו לב להשפעה של אמא שלו: היא קבעה גם באיזה בית השחקן יגור עימה.

לוקה דין: קודם כל אוליבייה צחק על יורם ארבל שמבטא את השם שלו כ״דינייה״. דבר שני: השחקן ציפה ליותר דקות, אבל מודע לכושר המטאורי של ג’ורדי אלבה. בקיץ יתכן ויבקש לעזוב, הוא נמצא בדילמה רצינית. בארסה יודעת שיהיה לה קשה למצוא בחוץ מגן שמאלי שיתן תחרות לאלבה במחיר סביר וקוקו עדיין צעיר מדי.

דרך אגב, הרכישה של לוקה דין יצרה תחרות בריאה עם אלבה. הקטלאני ביקש וקיבל תזונאי חדש שאסר עליו המבורגרים וקולה, החטאים האהובים עליו.

דרך אגב אחרון, גם לאומטיטי יש שף פרטי ותזונאי, הוא הוסיף עוד 5 קילוגרמים של שרירים בשנה האחרונה.

מה עם גריזמן? יש הסכם סגור מול ברתומאו (לא חדש), בקיץ בארסה תחליט האם היא ממשת את ההסכם או מפצה את השחקן ומשפחתו.

לילה טוב לכולם!

שי

חי ונושם בלאוגרנה מאז 1991. הקים את ״בארסה מאניה״ כפרויקט צד בתיכון, והשאר היסטוריה.

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו