הושיטו יד

זה היה אמור להיות ניצחון מכוער לגמרי. מהסוג שרושמים NEXT עליו ובורחים לדיאגונל. מגרש קשה, קהל מגדף, יריבה לוחצת, והנקודות על הרצפה בשביל לקחת. היו לנו בעבר אין ספור דרבים אצל הפריקוס שהם התלהבו ונלחמו, קיבלו שער, עלו קדימה, קיבלו עוד שער ומשם הכל נסגר. אתמול הדפוס חזר על עצמו, אבל לא דפקנו את השני, במיוחד עם ההתעקשות שלהם בחצי הראשון למסור את הכדור להתקפה שלנו. במקום זה, הנענו את הכדור למוות והחמצנו ברשלנות. מעבר לכך, בחצי השני המחויבות של החלק הקדמי הייתה בקאנטים (עד לשער השיויון).

זה היה אמור להיות ניצחןן שאף אחד לא יזכור איך ולמה. בדיוק כמו הניצחון הפוקסיונרי במונז’ואיק ב 08/09, עם מחדל של קאמני ופנדל מזליקי על אטו. בדיוק כמו ניצחונות מינימלים אחרים. אבל לפרננדס בורבלאן היו תוכניות אחרות.

בשביל אליפות, צריך גם את הניצחונות שלא מגיעים מעליונות מובהקת. מדריד מנצחת אותם (לפעמים עם עזרה), אנחנו לא (לנו אין עזרה). אלה הפרטים הקטנים שאף אחד לא זוכר. אנחנו נהנים להסתכל על איבודי הנקודות הסיסטמטיים שלנו בחוץ, אבל שוכחים שבחלקם פשוט נשדדנו. הפנדלים הברורים על מסי במסטאייה, השער החוקי של מסי בחטאפה, והמחדלים אמש. אלה הפרטים הקטנים, ועם שופט וזוג עיניים, אנחנו בשיויון נקודות לפחות, ולא שופכים פה דליים של דמעות על אובדן התקווה ונטיות התאבדות.

בכל עונות האליפות שלנו, מעולם לא עשינו קונצרט בכל משחק. תמיד היה את משחקי הפח האלה שצריך את המינימום כדי לעבור. אמש לא היה יוצא דופן. כל הכבוד לפריקוס על המלחמה, אתלטיקו צריכה ללמוד משהו (וכמובן היא תעשה את זה נגדנו ולא נגד אחותה).

 

קשה שלא להעריך את הספורטיביות של גווארדיולה בחוסר הרצון להתלונן על השיפוט, אבל בינתיים אנחנו רואים שמי שמתלונן על השיפוט, מקבל יותר מתנות.

 

הטוב: משחק הקרבה משובח של החלק האחורי. ססק פיציצ’י ספרדי.

 

הרע: כל השאר.

 

המכוער: שידור ביזיוני של ערוץ הספורט עם קפיצות למשחק גמור. אין כח לטחון על מילמולי שגיא.

 

ההרכב:

ואלדס (7).

פויול (8), פיקה (8), אבידאל (8).

דני אלבס (6), צ’אבי (6), בוסקטס (7), אינייסטה (6).

אלכסיס (5), מסי (4), ססק (6).

 

חילופים: פדרו (6), קייטע.

 

 

 

סטטיסטיקה:

בעיטות לשער: בארסה 10, אספניול 14.

מתוכן למסגרת: בארסה 3, אספניול 4.

קרנות: בארסה 4, אספניול 4.

עבירות: בארסה 7, אספניול 16.

נבדלים: אספניול 2, בארסה 6 (3 חוקיים לגמרי).

החזקת כדור: בארסה 62%, אספניול 38%.

צהובים: בארסה 1 (מסי), אספניול 6.

 

42,819 צופים בקורנייאה אל פראט.

 

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023