המלך אליעזר

שלושער, בישול וסחיטת פנדל של פדרו, סחפו את בארסה לרמונטדה מעולה על חטאפה. ססק הוסיף צמד משלו.ניצחון של המון, המון אופי. חזיתי במספיק וורסיות של בארסה שבפיגור 0-2 ועם חיסורים משמעותיים, שפשוט הרימו ידיים והתפרקו. לחזור מפיגור שכזה, ועוד במחצית, מול כל התנופה של החטפאיים הכסחניים, זה בוסט עצום למומנטום של הקבוצה, ולמנטליות שלה, שהיא מסוגלת להתגבר גם על דברים כאלה.

נתחיל מהרע: אם טאטה לא יקבל מכה בראש ויעלה פתאום עם ברטרה ומונטויה באיתיחאד – זאת רביעיית ההגנה שנקבל במנצ’סטר בעוד חודשיים + ואלדס כמובן, בלי ידיעה האם הוא יהיה ב GOD MODE או לא. אם בית הזונות שרץ שם ברחבה של פינטו בחצי השעה הראשונה יקבל הרצה נוספת, אנחנו נסיים את שמינית הגמר כבר שם. התולדה של השער הראשון ממש מרתיחה בפוזיציה של השחקנים, וההמשך היה עוד יותר מעצבן, במיוחד ביפהפיה הנרדמת אלבס, שעוד צלעה לה בליווי של אסקודרו, ובסגירה המזעזעת של פינטו (בוני היה חופר על זה).

השער השני מתאים לכדורגל בשכונה ביום שישי, ומתי נלמד לשים שחקן בקורה? כנראה שלא בגלגול הזה.

עכשיו לטוב:

בוסקטס, בוסקטס, בוסקטס.

יש סיבה שהוא קיבל את השבחים מטאטה בסוף המשחק, יש סיבה שהוא הקשר עם מספר התיקולים הגבוה בליגה (114!), התמנון מבדאיה לא וויתר במתפרצת של ה 0-3 ומנע אותה כמעט לבדו. המיקום, היכולת המטורפת למסור תוך כדי כריעה עם הרגליים הארוכות, ביטול לחץ של 3 שחקנים בנגיעה, שחקן על.

פדרו, פדרו, פדרו.

השער הפוטנציאלי הרביעי שפדרו פיספס אחרי המסירה של סרג’י רוברטו, הוא תמצית של סניור אליעזר. חשב יותר מדי, הקפיץ כמו עופר שטרית. כל השלושער האדיר שלו לפני היה ללא חשיבה, כמו גולר אמיתי, וכשפדרו על אוטומט (כמו בעונה הראשונה שלו), הפינישינג שלו הוא מהטובים באירופה. הבעיה היא עקביות, והבעיה העוד יותר גדולה היא שהחל מהמשחק הבא הוא לא יהיה המוציא לפועל העיקרי.

אינייסטה, אינייסטה.

עושה רושם שמאז שהמו”מ על הארכת החוזה נכנס ליישורת האחרונה שלו, יש איזה משקולת שירדה לו מהרגליים. איזה הבדל בין מה שהיה בבילבאו לפני פחות מחודש למה שהיה אמש. הוא נע בצורה מושלמת בין החללים שיצרה ההליכה אחורה של חטאפה.

 

סרג’י רוברטו – אלה המשחקים שבונים שחקן. לא רבע שעה בסיום משחק גארבדג’, אלא בניית הביטחון לאורך משחק שלם אחרי פתיחה מזעזעת.

מכל הטראומה של מינוס ואלדס ומסי, יצאנו עם שן ואפילו זוג עיניים. החזרה שלהם ושל ניימאר אמורה להוסיף דלק משמעותי למומנטום כבר טוב שיש לקבוצה.

 

פעם אחרונה בוסקטס:

 

 

הטוב: 60 הדקות האחרונות.

 

הרע: 30 הדקות הראשונות.

 

המכוער: אוחנה: “פדרו לא נכנס לעונה”.

 

 

 

 

ברצלונה

חטאפה

השחקן

ציון

השחקן

ציון

פינטו

5

מויה

4

אלבס

4

ואלרה

4

פיקה

6

לופז

4

מסצ’ראנו

6

אלכסיס

5

אלבה

7

אסקודרו

6

סרג’י רוברטו

6

בורחה

5

בוסקטס

9

מוסקרה

6

אינייסטה

8

פדרו לאון

5

אלכסיס

6

לפיטה 5

ססק

7

דייגו קסטרו

4

פדרו

9

סיפריאן

4

חילופים

חילופים

טייו – 80′

לא שיחק מספיק

גבילאן

3

סונג – 84′

לא שיחק מספיק

סרביה

3
ברטרה – 88′ לא שיחק מספיק קולונגה 3

סטטיסטיקה

ברצלונה

חטאפה

ניסיונות לשער

15

12

מתוכם למסגרת

7

2

קרנות

1

7

עבירות

7

25

צהובים

3

4

החזקת כדור

76%

24%

 

13,252 צופים בקולוסיאום ע”ש אלפונסו פרס, חטאפה

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו