הנסיך הקטן

ניימאר הוביל את בארסה ל 1-2 גדול על רעל מדריד בקלאסיקו. אלכסיס הוסיף גולאסו משלו שסגר את הסיפור.

קודם כל, יששששש!!!

הקלאסיקו הזה היה חשוב, אפשר לברוח מסביב ולהגיד שזה רק 3נקודות, אבל הוא לא. ניצחנו קלאסיקו ממש חשוב כי רעל מדריד לאיכולה להגיע לקאמפ נואו בתחושה שנוח לה, אין דבר כזה. רעל מדרידלא יכולה להגיע לקאמפ נואו כשאוהדיה הטרמפיסטים משערים כמהיתנו לנו ותקשורת הפח שלה מאוננת על אימת הקאמפ נואו והג׳ל שלה(מינוס הדמעות). אתמול שמנו לזה סוף חלקי, הסוף האמיתי יהיהכשנפליק להם פעם אחר פעם, אבל גם את הרצף הקודם והאימתניעליהם לא עשינו בשנה אחת

לצופה החיצוני נראה כאילו התחלפנו בתפקידים: מדריד מניעה כדור מסביב ללא תכלית, אוהדיה גאיםשהיא שיחקה טוב מאיתנו ואחר כך בוכים על השופטים. אבל היה שם יותר מזה.

זה התחיל בטקטיקה של המחצית הראשונה ושם טאטה הגיב בשח מט לניסיון של אנצ׳לוטי להצר אתצעדיו של מסי באמצע עם ראמוס, למרות שהפעם האחרונה שראמוס שיחק שם הייתה לפני 8 שנים,בפאקינג סביליה, עם אייטור אוסיו. מסי בימין, ניימאר בשמאל, ססק באמצע. הדבר היחיד שמדריד עשתהבכל המחצית היו צמד החלליות של בייל, זה הכל. מנגד, ססק כ׳9׳ היה איטי ותקוע כהרגלו, אבל הוא מאודעזר כשהוא ירד אחורה לאמצע כקשר נוסף, עד לחילוף שלו, הוא שרף יותר שטחים מכל שחקן אחר עלהמגרש.

כשאנצ׳לוטי הוריד את ראמוס, זה היה הזמן של טאטה להכניס את אלכסיס, הוא חיכה קצת יותר מדיובעקבות כך קיבלנו דומיננטיות חלקית של הלבנים, שהתפוגגה אחרי ההתאמות של סונג ואלכסיס

מעבר ליוקרתיות בניצחון הזה, הוא הושג בעמל רב. תאקלים של מסי וניימאר הם לא דבר שכיח, והקבוצהבאמת נלחמה כדי לנצח את המשחק הזה. לשטוף את מדריד? בשלב הזה אפשר לגמרי להסתפק בניצחון.טאטה לשמחתי הראה שהוא לא מקובע מחשבתית וכן מסוגל לשנות דברים, גם במשחקים הכי גדולים שלהעונה. מסי בימין, גם אם לא לטווח הארוך, זה משהו שאנחנו צריכים יותר, להיות פחות צפויים, ואני מאמיןשעם הזמן גם נראה עוד חידושים תחת טאטה, בסך הכל בחודש השלישי שלו בקבוצה

אני מצטרף למחמאות על פיקה עם משחק אווירי ממש טוב (80% ניצחונות בקרבות), וגם מסצ׳ראנו היהטוב מאוד. לא היה מקום לפויול בהרכב מול הסילוניות שבנתה עליה מדריד (הגנה דפנסיבית ובנייה עלמודריץ שיריץ את בייל וכריסטיאנו). אני חששתי ממש מחוסר האחריות של אדריאנו אבל הוא הצליחלשבור את מנחוס ימי ההולדת של שחקני בארסה בקלאסיקו עם משחק טוב מאוד, די מאריה נקבר מתחתלדשא.

משחק מעולה של ואלדס שהיה שוב, הערך המוסף בין הקורות שמביא נקודות. קצ׳אי אלכסיס,טוקוטוקוטוקו כמאמר ז׳ואקים מאריה פאו, עם גולאסו שבוודאי נכנס לעשיריה הראשונה. הבריחה קדימה,הזריקה של וראן, הזיהוי של דייגו לופז מחוץ לתיבת החמש והטאץ׳ היחיד שיכול להכניס את הכדורלרשת, שער מדהים. ואחר כך התיקול באמצע שבכלל גרם לאנשים להתעלף.

אני לא דואג ממסי, חזר מפציעה לא קלה לפני שבוע, בלי להעמיס יותר מדי, בלי לכפות, העיקר שהוא עשהברוך הבא ליארה.

משפט אחרון על ניימאר, ולמגינת ליבו של הדביל הלאומי בוני, הוא מאוד מחובר. כפי שקיוויתי עוד מהימיםהראשונים שדיווחתי פה על המגעים לרכישה שלו, יש לנו סוף סוף פקטור כבד משקל בצד שמאל. קלאסיקוראשון, שער ובישול, מעבר לכל ציפייה שהייתה לי כלפיו, ואוי כמה שזה קשה לרגליים מול מאה אלף צופיםומאות מיליונים בבית, הוא כנראה קורץ מהחומר הנכון, והוא רק התחיל.

וכל זה מול העיניים המאושרות של טיטו, צריך יותר מזה?

הטוב: ניצחון בקלאסיקו!!!

הרע: עוד בכיינות של מדריד, שמנסים בכל כוח לשכוח את ההטבות שקיבלו לפני, יותר מכל קבוצה אחרתבאירופה.

 

המכוער: בוני, רסקין ושות׳תאכלו תחת.

 

 

 

ברצלונה

רעל מדריד

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

9

דייגו לופז

8

אלבס

8

קרבחאל

5

פיקה

8

וראן

7

מסצ’ראנו

8

פפה

7

אדריאנו

7

מרסלו

6

צ’אבי

8

חדיירה

6

בוסקטס

9

ראמוס

4

אינייסטה

8

מודריץ

6

מסי

7

די מאריה 4

ססק

7

בייל

3

ניימאר

9

כריסטיאנו

7

חילופים

חילופים

סונג – 62′

7

יארה

5

אלכסיס – 65′

8

בנזמה

7
פדרו – 76′  לא שיחק מספיק חסה לא שיחק מספיק

סטטיסטיקה

ברצלונה

מדריד

ניסיונות לשער

12

10

מתוכן למסגרת

6

5

קרנות

4

3

עבירות

19

16

צהובים

2

5

החזקת כדור

54%

46%

 

 98,761 צופים בקאמפ נואו

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023