הצגה ופסגה

בארסה נשארה בודדה בפסגה אחרי 0-3 טוב על ויאריאל והפסד של המנדרילים בסביליה. ניימאר כיכב עם צמד מדהים. סווארס הוסיף בפנדל.יסלחו לי לואיס סוארס וניימאר. מה שהם עשו בתקופת ההיעדרות של מסי זה פסיכי לגמרי ומשתווה רק למספרים של ליאו, השער של ניימאר היה גולאסו מהסרטים והלחץ הבלתי פוסק של סוארס מזכיר לי לפעמים את פויול, אבל באמת שדיברנו על השניים האלה כבר מספיק.

 

בוסקטס היה פשוט ענק. לא משחק מושלם כי היו לו כמה איבודים, אבל הוא בכושר חולני בעונה הזו ובמיוחד בחודש האחרון. בלי ראפיניה, כשראקיטיץ’ בכושר ירוד (או פצוע בעצמו) וכך גם אינייסטה, בוסקטס השתלט על הכל ומחזיק את מרכז המגרש של בארסה. לבד.

 

הגדולה של בוסקטס זו חוכמת המשחק שלו, קבלת ההחלטות ברגעים שבהם אתה אמור להילחץ הכי הרבה. אין הרבה קשרים אחוריים שבדקה ה-60 מחליטים שזה הרגע לעמוד מטרים ספורים מהרחבה של היריבה. בוסקטס כן עשה את זה, חטף את הכדור והשאיר את ניימאר לבד מול שוער. זה הפך ל-0:1 ובלי השער הזה, היה קשה מאוד להתפנות לשואו שהגיע לאחר מכן. בוסקטס, וראו את זה בפעם המיליון, הוא זה שקובע מתי, כמה ואיך בארסה תלחץ. אם הוא מתחיל את זה גבוה, רוב הסיכויים שזה יעבוד כמו שצריך. מדהים איך הוא הצליח לשדרג את המשחק שלו עוד יותר אחרי העונה שעברה.

ואחרי כל זה, צריך לזכור את מה שחשוב באמת: כשמסי נפצע, סימנו את הקלאסיקו כמשחק הקאמבק שלו. הלוואי שהוא באמת יחזור, אבל גם אם לא – דיברו על התקופה הזו כבעייתית ביותר. המשחק הבא הוא הקלאסיקו, ובארסה ביתרון של 3 נקודות על ריאל.
מי היה מאמין?

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023