הצגת טניס

ליאו מסי חזר להרכב וסחף את בארסה ל 1-6 אדיר על סגנית אלופת איטליה רומא. המשיח עם צמד, סווארס עם צמד, ופיקה ואדריאנו הסתפקו באחד.יום שבת, מחצית בקלאסיקו. כל העולם ואחותו מנסה להבין מה לעזאזל הוא ראה כרגע בסנטיאגו ברנלאו ואז קרה הבלתי נמנע. “מה יקרה כשמסי יחזור ויצטרף ללואיס סוארס וניימאר?”, שאלתי. רק 3 ימים עברו וכבר הגיעה התשובה. אם במחצית השנייה מול ריאל זה היה באיזי, הפעם זה היה בדיוק כמו לפני הפציעה של ליאו. זה היה כל-כך צפוי שהוא יבוא להתפוצץ אחרי הרבה זמן עם מעט כדורגל, עד כדי כך שהלכתי עליו כקפטן בפנטזי וקיבלתי בתמורה – איך לא – 26 נקודות.

 

אה, פרט שולי: אני טוב בפנטזי כמו שדוגלאס בכדורגל.

1:16 מתחילת החודש מול באטה, ויאריאל, ריאל ורומא. בינוני וסביר סך הכל. 78% החזקת כדור, הניצחון הכי גדול של קבוצה ספרדית על איטלקית אי פעם בליגת האלופות ומקום בשמינית הגמר עוד לפני שריקת הפתיחה להתעללות ברומאים, אבל לפני כל זה שווה להתעכב רגע על מסי ולוצ’ו. מאז ה-0:0 מול ויאנובנסה בהרכב פחוני, בארסה משחקת ממש טוב והקאמבק של ליאו – או יותר נכון הצורה שבה הוא נעשה – היה בטיימינג מושלם כדי למנוע ירידת מתח פוטנציאלית, שהיא טבעית סך הכל, אחרי ניצחון ענק בקלאסיקו. במקום לבוא ו”לנוח” על המגרש – בטח אחרי שהכרטיס לשמינית הובטח עוד לפני – בארסה קיבלה את מסי חזרה “טעון” ב-100%. ההחלטה לא לפתוח איתו בקלאסיקו כדי שכן יוכל לעלות ב-11 מול רומא הייתה מצויינת, רצו להכניס אותו לעניינים, לא הייתה אפילו מאית שנייה של אנוכיות מצד MSN וזה רק מראה באיזה מצב נהדרת חדר ההלבשה.
הטיקי טאקה לפני השער הראשון של מסי היה מדהים, מסירות העומק של ניימאר (איזה בישול אדיר בגול של אדריאנו!), בוסקטס וליאו עצמו היו אדירות ובאמת היה כיף לראות את בארסה הופכת את רומא לאחרונת הנמושות, אבל מה שחשוב באמת אלה הדברים הקטנים. זה מסי שנותן פנדל לניימאר. זה שני שחקנים שנמצאים במצב בעיטה לא רע בכלל ומעדיפים למסור כי יש מישהו בעמדה טובה יותר. זה סוארס שלוחץ על רומא ב-0:6. כל אלה סממנים מעודדים של קבוצה בריאה. אדריאנו, אתה תצא בחוץ, לא דיברתי אליך.
היה נחמד לראות את סרג’י סאמפר מקבל סוף סוף צ’אנס. לא יכולת אדירה – ככה זה כששולפים אותך מהפריזר פעם ב – אבל נתן דקות סבירות פלוס במרכז המגרש. בסטנדרטים שלו, כן? ועדיין הספיק להשלים יותר מסירות (30) מכל אחד משחקני רומא (לסיידו החבר-מכוכב-אחר היה 29), נגע בכדור 34 פעמים, מסר 31 כדורים (30 מדוייקים), דייק ב-3 מסירות ארוכות ותיקל פעמיים בהצלחה. יש בקרוב את הגומלין בגביע וגם את לברקוזן במשחק גארבג’ אחרי ולנסיה בחוץ, יש מצב שישחק פעמיים תוך שבוע ואולי זו תהיה נקודת המפנה.
אבל עוד לפני זה סוסיאדד מגיעה לקאמפ-נואו בשבת עם המעודדת הראשית. מקווה מאוד שבארסה לא גמרה את התחמושת על הראש של ריאל ורומא, והשאירה קצת פינוקים גם לדביל הראשי. הוא הרוויח אותם ביותר.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023