• על המועדון וההטבות
  • הנחיות לגבי כרטיסים
  • שאלות ותשובות
  • הרשמה

PENYA BLAUGRANA TEL AVIV היא מועדון האוהדים הרשמי והיחיד של ברצלונה בישראל.

כמועדון שהוקדם על ידי אוהדים ומנוהל על ידי אוהדים, מועדון הכדורגל בברסלונה מייחס חשיבות נעלה למועדוני אוהדים, והפנייה שלנו בישראל תזכה לחשיבות זהה.

מה אתם מקבלים?

השוואה בין פנייה לסוסיו

✅ הופכים לחלק ר-ש-מ-י במשפחה של מועדון הכדורגל בברצלונה! הדוגמא האולטימטיבית לאוהדים אמיתיים.

✅ כרטיסים למשחק ברצלונה בהנחה בלעדית שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. מפסיקים להיות פראיירים ומזמינים כרטיסים למשחקי ברצלונה במחיר הזול בעולם. 15% הנחה על המחיר באתר הרשמי של ברצלונה, שהוא המחיר הכי זול לקהל הרחב – אבל אתם מקבלים עוד אקסטרה 15% הנחה עליו ויכולים לחסוך בקלות מאות שקלים. פרטים על אופן הזמנת המשחקים לחברי מועדון בלבד, בדף הפייסבוק של הפנייה דרך טופס מסודר.

** הקצאות הכרטיסים לחברי הפנייה כפופות בהתאם להנחיות מברצלונה ** הם לא עושים בעיות בדרך כלל, אבל חשוב להדגיש.

** לקלאסיקו יש נוהל כרטיסים נפרד שמפורט בטופס הזמנת הכרטיסים. אם אתם נרשמים לפנייה בשביל הקלאסיקו, הפנייה לא בשבילכם **

✅ זכות להזמין כרטיסים במחירי קופה ליציע החוץ של אוהדי ברצלונה במשחקי הליגה, הגביע וליגת האלופות. האווירה הכי טובה שיש עם אוהדי בארסה אמיתיים. על מנת לעשות זאת יש ליצור איתנו קשר חודש לפני המשחק.

✅ הנחה של 50% בהצטרפות לשירות הסטרימינג Barca TV+ עם למעלה מ 1,000 שעות של תכנים מסביב לברצלונה ושידורים חוזרים של כל המשחקים.

✅ הנחה של 5% בחנויות המועדון בברצלונה ובקרוב, הנחה בחנות האון ליין של ברצלונה כשהמשלוחים לישראל יפתחו.

✅ זכאות להפוך לחבר מועדון (סוסיו) במועדון הרשמי בברצלונה בתום 3 שנות חברות בפנייה בישראל. עד היום הנוהל בשביל להיות חבר מועדון בברצלונה הייתה חברות זמנית בעלות של למעלה מ-500 יורו (בטוטאל) שחייבה התייצבות במשרדי המועדון כל שנה במשך 4 שנים. עם החברות שלנו בפנייה, אנחנו חוסכים לכם את זה ואין בכך צורך. בתום 3 השנים של החברות בפנייה יש לגשת למשרדים בברצלונה, להצטלם, לשלם דמי חבר לברצלונה עצמה (185 יורו) ולקבל את הסוסיו.

סוסיו יכול להצביע בבחירות לנשיאות המועדון, ויכול להכנס למכירה המוקדמת למשחקים הכי מבוקשים בליגת האלופות, הקלאסיקו ובגמרים.

✅ כניסה *חינם* לצפייה במשחקי בארסה ב׳ ונוער א׳ כדי לראות את הדור הבא של השחקנים במועדון, בהצגת כרטיס החבר הרשמי שלכם.

✅ 5 אחוז הנחה ברכישה פיזית בחנות המועדון בברצלונה בהצגת כרטיס החבר הרשמי שלכם.

✅ 25 אחוז הנחה ברכישת כרטיס לסיור במוזיאון ובמגרש בהצגת כרטיס החבר הרשמי שלכם.

✅ כניסה בחינם לרב משחקי קבוצת הקטרגל, הכדור-יד והוקי גלגיליות של המועדון והנחה משמעותית במשחקי פלייאוף.

הנחיות לגבי כרטיסים במשחקי בית, חוץ והקלאסיקו

הפנייה יכולה להזמין כרטיסים למשחקי בית כמה חודשים לפני המשחק עצמו. המחיר שאתם תקבלו תמיד יהיה המחיר הזול בעולם. 15% הנחה על המחיר הרשמי באתר של ברצלונה, שהוא הכי זול שיש לקהל הרחב.

2. חבר פנייה יכול לקנות כרטיס לעצמו ולחבר נוסף שאינו חבר פנייה ולקבל על שניהם הנחה. לא ניתן לרכוש יותר מ-2 כרטיסים. אם אתם טסים עם יותר מ-2 חברים, תצטרכו 2 חברי פנייה שנוסעים למשחק, או לקנות את שאר הכרטיסים באתר הרשמי / בקופות של האיצטדיון.

3. ניתן רק לבחור את סוג היציע בהזמנה מראש. *לא* ניתן לבחור כסאות ספציפים במגרש. המועדון מתחייב לזוגות צמודים, אבל זה יכול להיות גם אחד שורה מעל השני.

4. כן ניתן לבחור מקומות 24 שעות לפני המשחק – אך אין הבטחה לישיבה בזוגות.

5. ברצלונה הכניסה בעונה שעברה מערכת דינמית לקביעת מחירים לכרטיסים, שאמורה להעלות את מחירי הכרטיסים לפני כל משחק בהתאם לביקוש.

6. למען הסר ספק, לא ניתן להזמין כרטיסים למשחק שאתם לא טסים אליו. המועדון עושה ביקורות קבועות ואם תתפסו, תפסל החברות שלכם בברצלונה והמועדון עלול להרחיק אתכם לתקופה ממושכת מהמגרש.

*** משחקי VIP ***

לכל משחק (תלוי בזמינות) אפשר גם להזמין כרטיסי VIP ב-15 אחוז הנחה שכוללים גם אוכל גורמה ומשקאות לפני, במהלך ואחרי המשחק. אלה כרטיסים שנעים בין 200 יורו (בערך) במשחק לא אטרקטיבי ועד -3000 – 1300 יורו במשחקים גדולים.

*** קלאסיקו ***

הקלאסיקו ב-27 באוקטובר בקאמפ נואו הוא משחק שלא נמכרים אליו כרטיסים במכירה מוקדמת כי הוא מכור מראש למנויים של המועדון. הפנייה שלנו תקבל הקצאה של כרטיסים בשבוע שלפני הקלאסיקו ותפרסם על כך בדף הפייסבוק שלה. בשנה שעברה קיבלנו כמות סבירה עם מחירים שנעו בין 120 ל 350 יורו. יחד עם זאת, לא ניתן להתחייב שנקבל הקצאה היות ואלפי מועדוני אוהדים מבקשים כרטיסים למשחק הזה.

לקלאסיקו בברנבאו ב-1 במרץ אין הקצאה לפניות חדשות.

*** משחקי חוץ ***

לכרטיסים ביציע אוהדי ברצלונה במשחק חוץ (ליגה או ליגת אלופות), פנו אלינו ישירות למייל penyatlv@gmail.com. אנא בצעו את הפנייה חודש לפני המשחק לפחות (!) ובידיעה של 200 אחוז שאתם נוסעים למשחק. מחירים למשחקי החוץ של ברצלונה תמיד נעו בין 40 ל-160 יורו. במשחקי חוץ גדולים כמו בליגת האלופות, בדרך כלל יעלה טופס מסודר בדף של הפנייה בפייסבוק היות וזאת נסיעה של הרבה אוהדים.

שאלות ותשובות:

ש: מי אתם? מה זאת פנייה? האם אתם רשמיים?

ת: פנייה היא מועדון אוהדים רשמי, לברצלונה יש 1221 כאלה בעולם. פנייה בלאוגרנה תל-אביב היא מועדון האוהדים היחיד והרשמי בישראל.

ש: האם יש הגבלות בהרשמה?

ת: ההרשמה מיועדת לכל אוהד בארסה, בלי הבדלי דת, גזע, גיל ומין.

ש: עד מתי ההרשמה פתוחה?

ת: ההרשמה הנוכחית נסגרה. הצפי להרשמה החדשה הוא בקיץ 2020.

ש: מתי מקבלים את הכרטיס עצמו?

ת: המועדון בברצלונה מדפיס ומחלק את הכרטיסים של העונה פעם בשנה באיזור מרץ / אפריל. כלומר מי שנרשם באוגוסט 19 יקבל את הכרטיס במרץ / אפריל 2020. בברצלונה עובדים על מנת לנסות לחלק את הכרטיסים מהר יותר.

ש: שמעתי שאפשר להפוך להיות סוסיו רשמי של ברצלונה דרך חברות בפנייה

ת: זה נכון. בתום 3 שנות חברות רצופות כ״פנייסיטה״ בישראל, ניתן להפוך לסוסיו רשמי של בארסה שיכול בין היתר להצביע בבחירות ולהזמין כרטיסים עצמאית למשחקים מבוקשים. כיום הפיכה לסוסיו של המועדון כרוכה בתהליך מייגע בן 4 שנים שעולה יותר מ-500 יורו ומחייב התייצבות לחתימה במשרדי המועדון בכל שנה בחלון זמן יעודי.

חברות בפנייה בישראל חוסכת לכם את התהליך המייגע הזה. לכן, בתום 3 השנים של חברות בפנייה בישראל, ניגשים למשרדים של המועדון, המועדון רואה שיש לכם וותק כחבר פנייה ומאפשר לכם להרשם כסוסיו, עם כרטיס, תמונה ויכולת להזמין כרטיסים בהזמנה מוקדמת, ולהצביע בבחירות.

סוסיו עולה 165 יורו בשנה ומשלמים אותו ישירות למועדון.

ש: כמה יעלו לי עכשיו כרטיסים למשחקים? כמה כרטיסים אפשר להזמין?

המחיר שחבר פנייה יקבל תמיד יהיה נמוך ב-15% מהמחיר באתר הרשמי של ברצלונה. חבר פנייה יכול להזמין לעצמו ולחבר נוסף (שאינו חבר פנייה) ולקבל הנחה על שני הכרטיסים.

ש: מה עושים במשחקים מבוקשים כמו קלאסיקו ושלבים מאוחרים באלופות?

ת: למשחקים כאלה בארסה קובעת כמה כרטיסים נקבל ומפרסמת שבועיים לפני המשחק בערך. יתכן שנקבל הרבה, יתכן שנקבל מעט או כלל  לא.

למה TEL AVIV?

כחלק מהנהלים החדשים של המועדון בברצלונה, מועדוני אוהדים יקראו על שם עיר הבית שלהם. אנחנו נקרא TEL AVIV אבל ההרשמה פתוחה לכל תושב בישראל, מירושלים דרך חיפה, מבאר שבע ועד דאלית אל כרמל.

פספסתם! ההרשמה למועדון שלנו לעונת 19/20 הסתיימה. נתראה בקיץ הבא!

מה אוהדי בארסה אומרים