חוזרים ומאבדים

בארסה חזרה רע מפגרת הנבחרות כדי לאבד נקודות ראשונות העונה אצל אוסאסונה המנחוסית.

כמה שהמגרש הזה מסריח ומנחוס, וכמה מעצבנים אותי הטרמפיסטיםשהם מתייחסים אליו בזלזול. זה היה אמור להיות איזה 0-1 קטןומסריח של ססק (בחייאת רבאק) מלווה באמתלאות שלאחרי פגרתנבחרותבמקום זה קיבלנו סיבוב פרסה למומנטום שאנחנו חייביםלהגיע אליו לפני הקלאסיקו. לא צריך זעקות שבר והיסטריה, אבל כפישאמרתי בעבר, בליגה שבה תיקו הוא ההפסד החדש, זה איבודנקודות מיותר. חבל.

מסכים לגמרי שהמשחק הזה זעק טייו בשמאל וניימאר באמצע. במקוםזה קיבלנו פדרו אנמי בימין (נגע בכדור פחות מכולם), והשלמה לאפחות גרועה של מונטויה, היישר מהפריזר, ובלי ניקיון של קוביות הקרח מהראש אחרת היה בועט במקוםלהמתין למשיח. היינו צריכים יותר מהפריצות פנימה של ניימאר, שהלך ונכבה עם כניסת המסי.

אין טענות לפויול וברטרה במעט שהם עמדו מולו הערב. פויול מפצה על כל המגבלות בגילו עם לב ונשמה,אבל יהיו מקרים בהם זה לא יספיק, צריך להזהיר את כל הרומנטיקנים, היום היו לזה סממנים קלים.אדריאנו מבהיל אותי, וחוסר האחריות שלו יגרום לי לפחות להרבה דפיקות לב בקלאסיקו.

זה אולי מקרה בה מדיניות הרוטציות של טאטה הייתה קיצונית מדי, אבל אני מאמין שהוא ילמד מכך.בעצם, אם הוא לא למד מקייס פדרו, אני לא יודע

בברכת אודיאנו תשרוק לפנדל,

שי.

 

 

הטוב: אין.

 

הרע: כל השאר.

 

המכוער: ספרתם כבר כמה פנדלים מדריד קיבלה וכמה אנחנו?

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו