חטף פתח

מאז ה 2-5 ההוא של המסידונה לא יצא לנו לפרק את חטאפה כמו שצריך. אני שמח שזה הגיע היום. קבוצת אנטי כדורגל מגעילה (מבלי להזכיר את מתנותיה לאחות הגדולה), שמסתגרת גם בפיגור של שתיים ומנסה להפוך כל שריקה בחצי שלנו למצב נייח. הם באו פשוט לצאת בתבוסה מינימלית, החנו את האוטובוס, בקושי עשו עבירות (פעם ראשונה שאנחנו עושים יותר עבירות מהיריבה) וקיבלו רק צהוב אחד, ללמד על מידת האינטנסיביות שלהם.

 

אלוהי זה לא היה. זה היה ניצחון טוב בהילוך שני. אותו תסריט מנומנם של יתרון כפול בו אנחנו משייטים בחוסר מעש לניצחון ורק השערים של אלכסיס ופדרו נתנו את האות לתחושת נחת אמיתית. אני חושב שפפ המשיך היום על הדרך בניסוים מגוונים. השיבוץ של מסי כקשר לכל דבר הפחית ממנו עוד מעורבות במשחק כך שהוא המשיך לנוח על המגרש בצורה יותר ממושכת מהרגיל, רץ פחות מכולם והמשיך לזרוע הרס מתי שרק רצה. וזה בהקשר לשיא של מילר שכולם מדברים עליו. במשחקים שכאלה, זה רק קשור לרצון שלו, ורואים שהוא לא אובסיסיבי לגבי השיא הזה.

 

מעבר לכך, שוב ראינו לחץ (לעיתים פיקטיבי) של חטאפה על השלישיה האחורית, ו-ואלדס המשיך להעיף כדורים למעלה, רובם המוחלט (בניגוד לדיוק היחסי שיש לו) ליציע. לא רק זה, גם במסירות שהגיעו אליו משחקני ההגנה, הוא לפעמים העדיף להעיף למעלה. יכול להיות שפפ מרגיל אותו ללחץ קבוע של שחקני ההתקפה של היריבה על ההגנה שלנו? נחיה ונראה.

מתוך 13 הקרנות שלנו, רק 3 היו קצרות. השאר ארוכות והתבזבזו על ניסיונות ההגעה של פויול. אנחנו קבוצה לא טובה במצבים נייחים, ועם כתובת אחת לכדורים שכאלה, זה סתם פוזשן שהלך לאיבוד, ולא שחטאפה לחצה בקרנות.

חוץ מזה אני כן רוצה לציין את אדריאנו על משחק מאוד אחראי, גם בכיסוי שטחים מתים מאחורי מסצ’ה ופויול. בוסקטס עם כמה תאקלים נהדרים, והדאבל תאקל של החפיסטו והקפיטא’ היו סממן מובהק למחויבות.

קוואנקה פתח נורא מול מסיללה, אבל אחרי שהוא התחיל לשחק איתו יצאו ממנו דברים נאים. בצד השני למרות השער, פדרו עדיין נראה שלומיאלי, וזה פקטור שנצטרך להתחשב בו בשבועיים הכל כך קריטיים האלה.

לא דואג לשאר שסיפקו הופעה סולידית ויפה. אלכסיס עם רצף נראה של כושר שהתחיל בבילבאו והלך מצוין היום, רק שלא יפצע ויחזור שוב לנקודת האפס.

 

 

 

המחווה לאבידאל הייתה נפלאה, שאפו לקהל, למרות אלפי הטרמפיסטים הישראלים שמילאו את הקאמפ בפסח. בינתיים אנחנו יודעים שהניתוח הסתיים, נחכה לעידכונים.

אל תסמכו על אתלטי, אלא על אלוהינו שעל הדשא.

 

הטוב: מצה עם שוקולד.

 

הרע: מצה עם מיונז.

 

המכוער: המיונז מקולקל.

 

ההרכב:

ואלדס (6).

פויול (8), מסצ’ראנו (8), אדריאנו (8).

צ’אבי (7), בוסקטס (8), אינייסטה (7).

מסי (8).

קוואנקה (6), אלכסיס (8), פדרו (6).

 

חילופים: מונטוייה, טייו, מונייסה (לא שיחקו מספיק).

 

סטטיסטיקה:

 

בעיטות לשער: ברצלונה 14, חטאפה 3.

למסגרת: ברצלונה 9, חטאפה 0.

עבירות: ברצלונה 10, חטאפה 9.

החזקת כדור: ברצלונה 73%, חטאפה 27%.

 

76,041 צופים בקאמפ נואו.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו