טוב שבאת

וייה הראה ניצוצות וכבש גולאסו, אלכסיס הוסיף צמד משלו וגם תיאגו הבקיע במשחק מצויין בדרך לרבע גמר גביע המלך אחרי 0:5 על קורדובה. היריבה הבאה: מלאגה

אין הרבה מה ללמוד על משחק פח שכזה, כאשר אלכסיס כובש צמד זה אומר הכל. אלוהים, כמה שזה הולך לו קשה. אני פשוט מרחם עליו. לאחרונה אני מתחיל להאמין שזה לא שהוא צולל כל כך הרבה, אלא שפשוט יש לו בעיה חמורה מאוד בשיווי המשקל. בהקשר הזה הוא האתטיתזה של מסי. בעוד לאו בחתוליות לא נופל אף פעם, לסאנצ’ז יש חינניות של פיל בחנות חרסינה. מספר הפעמים שהוא נפל רגע לפני שהוא כובש שער היא עצומה. זה פשוט בלתי נתפס וצריך לבדוק אם יש לו בעיה פיזית או נפשית או משהו כזה, אני לא צוחק. בתור התחלה, שיחליף נעליים.

חבל על הפציעה של הגואחה אחרי צמד בסטייל נהדר. חבל שברטרא וטייו לא שותפו מהפתיחה, בעיקר ברטרא שאי שיבוצו היה הזוי ברמות קשות. למה לתת לפויול לשחק? טיטו-ראורה פחדו מקורדובה? ואם אתה מפחד לשים את הבלם שלך מול קבוצת ליגה שנייה כשאתה ביתרון שני שערים, מתי כן תשים אותו? לא מובן.

 

בכל מקרה, הייתי רושם שזה היה משחק הגארבג’ טיים האחרון של העונה הזו א-פריורית, אבל זה לא כל כך נכון היות והליגה כרגע (טפו טפו טפו) היא סוג של גארבג’-טיים ארוך מאוד. אבל בכל אופן, נתקן ונאמר שזו כנראה הפעם האחרונה העונה, לפחות עד שתובטח האליפות, שנראה את מסי על הספסל למרות כשירותו.

סשה

מה אוהדי בארסה אומרים

פנקו את עצמכם ואת הבית שלכם!

מוצרי ברצלונה מקוריים עם משלוח לישראל

הסקר!

האפליקציה שלנו

התוסף שלנו לכרום