טיול צהריים

בארסה חוזרת למקום הראשון בליגה עם שישייה מוחצת לרשת של ראיו. מסי עם שלושער, סווארס עם צמד, ופיקה עם אחד קטן.המשחק הזה קצת מרמה בגלל הנאיביות הרומנטית של פאקו חמס. לפני המשחק הוא אמר שהוא בשום פנים ואופן לא ישחק בונקר, והוא מוכן למות עם שיטת המשחק שלו, גם אם זה יהיה במחיר של תבוסה (איזה אנטיתזה למוריניו). אז הוא עלה ב 2-4-4 עם קו הגנה גבוה, בפאקינג קאמפ נואו. הם שיחקו דווקא לא רע עד השער השני של פיקה, ומשם התפרקו כמו כל כך הרבה קבוצות אחרות שמגיעות אלינו.

 

אני חושב שאינייסטה היה באמת טוב אתמול (ריחוף קלאסי על המים), והסיומת של סווארס בשער הראשון מראה עד כמה ביטחון יש לו עכשיו. בחודשים הראשונים שלו הוא היה בטח מיישר את הגוף ומחפש את הזווית, לא אתמול. עם החיצון של הנעל, סיומת קלאסית של ׳9׳ אמיתי.

 

המשפט הבא לא הגיוני בעליל, אבל זה אחד השלושערים הגרועים של מסי. פנדל, דחיקה, החמצות. השלישי היה מסי קלאסי, אבל לפני זה הוא היה בניוטרל. ״שלושער גרוע״. זה רק מלמד כמה הוא גדול.

 

לא הייתי ממהר שוב להכתיר לנו כתרים ולקבוע את מדריד כנחותה מאיתנו. יש להם מגיפת פציעות ומומנטום לא טוב, אבל זה יכול להשתנות כל הזמן בליגה שלנו.

 

לשמור את הגוף על הקרקע.

 

הטוב: שישיה ומקום ראשון.

 

הרע: בלי מגנים פותחים באייבאר אחרי האדום של אלבס והצהוב החמישי של אלבה, מסצ׳ראנו ומאתייה עם צהוב רביעי רחוקים אחד מהשעייה בקלאסיקו.

 

המכוער: אוחנה, הבן של פיקה כבר נולד.

 

ההרכב:

 

בראבו (6).

אלבס (5), פיקה (7), מאתייה (5), אלבה (5).

צ׳אבי (6), מסצ׳ראנו (6), אינייסטה (8).

מסי (7), סווארס (8), פדרו (4).

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו