טניס בקטנה

בארסה דרסה את בילבאו 0-6 במפגש הראשון מבין שלושה שיהיו בשבוע וחצי הקרובים. סווארס (3), מסי, ניימאר וראקיטיץ׳ כבשו.

דקה 46: מסי מוחלף.

** קולס: איפה מסי? **

דקה 47: לואיס סוארס כובש.

** קולס: אבל איפה מסי?! **

דקה 61: ניימאר עושה רונאלדיניו וראקיטיץ’ כובש.

** קולס: איפהההההההה מסיייייייייי?!?!?! **

 

 

עד כדי כך חילוף של מסי נדיר שעד שזה קורה, כולם עסוקים באם לוצ’ו נותן לו מנוחה או שהוא פצוע. עד כדי בארסה הנוכחית חזקה, שכשהוא יוצא אז באמת יש מחליף ברמה גבוהה. עד כדי כך ניימאר גדול, שסוארס כובש שלושער, מבשל וסוחט פנדל, ומסיים את המשחק רק כשחקן השני הכי טוב בבארסה.

 

הפציעה של מסי (לא זו) עשתה טוב לניימאר. מעבר למספרים שלו ולעקביות שהוא שידרג בכמה רמות, עכשיו הוא כבר משלב את הדריבלים והתרגילים שלו למקסימום נזק ליריבה. הדריבלים שלו תכליתיים, הם לא בשביל הפוזה ובהרבה דקות חזרה לי התחושה מהימים של רונאלדיניו – הרצון הזה שהכדור רק יגיע לרגל שלו כדי לראות מה הוא יעשה הפעם. אחרי שניימאר הגיע להזדמנות ההיא ולא מסר למסי, הוא פשוט עשה מה שהוא רוצה על המגרש. משחק אדיר שלו.

 

סוארס ממשיך להראות שהוא אחת הרכישות הטובות בהיסטוריה של בארסה ומועמד חזק מאוד ל-9 הכי טוב שהיה לה. ובמועדון כל כך מצליח עם כל כך הרבה שנים ושחקני ענק שעברו בו, זה אומר הרבה. גם כובש, גם מבשל, גם לוחץ בלי הפסקה. לא זוכר חלוצים שגם נתנו מספרים של כוכבים וגם עבדו על המגרש כמו שחקן נוער שערך בכורה ורק רצה להוכיח את עצמו.

 

ארדה ו-וידאל הם רכישות מעולות שבאו לבארסה בדיוק בזמן. הם הגיעו כמו אוויר לנשימה אחרי הסגל הדליל, אבל הם הרבה יותר מזה. הגיוון שלהם מאפשר ללוצ’ו לא רק לעשות רוטציות כדי לשמור על כולם רעננים (אגב, זו אחת הסיבות לחזרה של ראקיטיץ’ ליכולת הטובה), אלא גם לשנות דברים ולהפתיע כמו שהיה מול אספניול עם ה-4231. לוצ’ו אמר שמבחינתו העמדה הכי טובה של ארדה היא במרכז המגרש, אבל הוא יכול לשחק כמו בשני האגפים כמו היום. וידאל הוא מגן וקשר ימני (ואולי בקרוב נגלה אם גם מגן שמאלי). זו רק ההתחלה, אבל אוהב את זה שווידאל לא כופה את המשחק, לא מרים בכוח – הוא מחפש מסירה ולא נוטה לשלוח את הכדור לרחבה בלי כתובת. בימים שלא יילך ובארסה תסתבך מול בונקר, וידאל הוא אופציה מצויינת לרווח את המשחק כקיצוני ימני עם ניימאר בשמאל, סוארס כ-9 ומסי וארדה/אינייסטה מאחוריו.

 

וזה יישמע מוזר, אבל הפציעה של ג’ורדי אלבה מדאיגה יותר מזו של מסי. לליאו אין מחליף, אבל יש סוארס וניימאר, וארדה ו-וידאל. אפשר לחיות עם זה. אם וכאשר, מי ישחק במקום אלבה? מתייה? הוא בעצמו פצוע. אדריאנו? אל תצחיקו אותי. כמה טוב שהיה לנו את המגן השמאלי הצעיר הכי טוב באירופה ומכרנו אותו ביורו ובמבה. האופציות הריאליות הן ורמאלן או וידאל, אם הוא מסוגל לשחק בשמאל.

 

יהיה קשה בגביע בלי סוארס וכנראה בלי מסי ואלבה מול בילבאו שרוצה נקמה, בסן מאמס ועם אדוריס שהוציא לנו את המיץ בסופרקופה, אבל לא קשה כמו קלאסיקו בלי מסי בהרכב, אה?

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023