יאללה קלאסיקו

בארסה עשתה את העבודה כמו שצריך במאלאגה ועם 2-4 מצוין (פדרו, פיקה, אינייסטה ומסי) סללה את דרכה לחצי גמר בשבוע הבא מול רעל מדריד.

הדבר החשוב ביותר הוא שמנענו מהסופר מיני קרייסיס הזה להפוך לסימן שאלה גדול יותר. למה סופר מיני? תראו מה הולך בחדר ההלבשה של מדריד… רביעייה ועוד החמצות קלאסיות בבית של ההגנה הטובה ביותר (סטטיסטית לפחות) בספרד עם מחצית שנייה מעולה הם די והותר כדי לצאת מתחושת האיכסה של יום שבת באנואטה. משחק מבריק של כל הקישור עם ניפוק שלושה שערים ראשונים ללא המשיח – הישג!

משחק שמאופיין בהרבה לוזריות קלאסית שלנו. ה 2-2 שלהם היה סינדרום הבעיטה בדלי שעוד אחרי המשולשים של אינייסטה וצ’אבי באמצע אמרתי לבנדה ש”הנה זה בא”. אבל לא התרגשנו. לקבוצה עצמה יש יכולת יוצאת מגדר הרגיל להתעלות על קשיים שכאלה ובמחצית כזאת השלישי והרביעי היו עניין של זמן.

פינטו היה חלש מאוד. אלה שמקווים שיהיה מאצ’אפ שקול בין הקורות בשבוע הבא שוכחים שהדחליל הזה בן 37 ואדאן בן 25, ויש מספיק דיבורים בתקשורת שהמזומנים של פלורנטינו גם יביאו לו שוער חדש בימים הקרובים. אף אחד מהשערים שהוא קיבל לא היה “בלתי ניתן לעצירה”, למעשה, כל שוער עילית מסוגל לעצור כאלה. לא נעים, במיוחד מול החלק הלא פצוע התקפית שיגיע ממדריד בשבוע הבא.

חוצמזה, אני מאמין שלדני אלבס יש מטוטלת בראש. כל עוד היא מאוזנת בשיווי משקל ועל טייס אוטומטי, המסירות שלו ילכו למקום הנכון. ברגע שהוא חושב יותר מדי, המטוטלת מאבדת איזון ומגיעות החלליות.

לגבי מתיהו להוז – אני נוטה לחבב את חוסר השריקות שלו ולאפשר למשחק לזרום. לפעמים הוא מוותר יותר מדי, וכשזה קורה, בארסה חייבת לפוצץ בדיוק באותה כמות כמו היריבה שלה מחוסרת השריקות.

אין לי כח לקלאסיקו, אין לי כח לעוד דפיקות לב. אבל אם הפרס הוא להבעיר את חדר ההלבשה שלהם עד לפירוק מוחלט, זה יהיה מאוד מספק.

VISCA BARCA!

 

הטוב: יציאה מהמיני קרייסיס.

 

הרע: פינטו ומסצ’ראנו ממשיכים לזייף.

 

המכוער: ההוריקן בחדר ההלבשה של רעל מדריד כבר הגיע לוואטסאפ בשופר הלאומי.

 

ברצלונה

מאלאגה

השחקן

ציון

השחקן

ציון

פינטו

4

קאמני

8

אלבס

7

גאמס

6

פיקה

7

דמיקילס

5

מסצ’ראנו

5

וולינגטון

5

ג’ורדי אלבה

7

אליסאו

7

צ’אבי

8

קמאצ’ו

4

בוסקטס

8

איטורה

4

ססק

8

חואקין

6

פדרו

8

דודה 4

מסי

7

פרננדס

4

אינייסטה

8

קרוז

5

חילופים

חילופים

תיאגו

לא שיחק מספיק

פורטיו

3

אלכסיס

לא שיחק מספיק

בוננוטה

4
סביולה 4

סטטיסטיקה

ברצלונה

מאלאגה

ניסיונות לשער

15

7

מתוכן למסגרת

9

4

קרנות

8

1

עבירות

7

21

צהובים

5

3

החזקת כדור

70%

30%

 

 

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו