יום הזהב

רגע לפני שהוא אוסף את כדור הזהב החמישי שלו, ליאו מסי הוביל את בארסה ל 0-4 טוב על גרנאדה עם שלושער פרטי. ניימאר התכבד בקינוח.

רגע, מה קורה עכשיו? פשוט בארסה ניצחה 0:4 וליריבה אין “ריאל” בשם. #מדריד #בטיס #סוסיאדד

 

פאו צריך לקבל מכות על מה שהוא עשה למסי – וגם הליצן בהתאחדות הספרדית שנתן לו פרס ולא העניש אותו כי “בארסה לא התלוננה” (כן, כן) – אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח וזה מה שמספרים המספרים: מאז תחילת 2016, בארסה סיימה ב-0:0 מול אשפניול, הביסה אותה 1:4 וגם גרנאדה 0:4. 8 שערי זכות. כמה כבש מסי? 5. כמה בישל? 2. והוא היה מעורב גם בשער האחרון, אותו כבש ניימאר.

 

בקיצור, פאו, תודה שהרגזת את מסי. מקווה בשבילך שלא תיפגשו ביום רביעי.

 

זה היה רק המשחק השני של ארדה טוראן, אבל הוא כבר מראה ניצוצות. כמובן שלהתאמן חצי שנה עם הקבוצה לא ממש מזיק וזה לא רע שהבישול הראשון שלך הוא בהשחלה לגול בהשחלה של מסי. הטכניקה, הזריזות (הוא תמיד רץ מהר יותר ממה שהוא נראה!), המשחק על שטח קטן, המסירה – הוא יעזור לנו הרבה בהמשך. ושימו לב ללואיס סוארס בגול הזה, לכאורה לא עושה כלום, אבל מושך את השחקן שלו ומשאיר את מסי פנוי.

 

 

 

זו רק גרנאדה, אבל סרג’י רוברטו הולך ומשתפר. שיחק היום בעמדה השישית שלו העונה (!) ועשה עבודה מצויינת. הוא לא יהיה בוסקטס, אבל השיפור שלו הופך אותו לאלטרנטיבה מספיק טובה לבוסי במשחקים מול יריבות בדרג הזה וזה מאריך את הרוטציה.

 

 

בסך הכל משחק חביב שהיה יכול להיגמר בתוצאה הרבה הרבה יותר גבוהה לולא לואיס סוארס מחליט להתחפש לאלכסיס בימי החושך שלו, לפחות בהחמצות. הייתה כמות מפחידה של הזדמנויות מול השער וכל זה כשארדה ו-וידאל רק מתחילים לשחק. בניגוד ללאונידס, על וידאל רואים שהוא חלוד וייקח לו קצת זמן להתשחרר (הוא גם שיחק פחות בחצי השנה הזו), אבל אהבתי את זה שהוא עולה להתקפה ולא מחפש סתם להרים לרחבה, אלא נותן כדור שטוח עם כתובת. הוא גם יעזור לבארסה לרווח את המשחק במשחקים שבהם נצטרך גול (כשהוא קיצוני ימני, ניימאר בשמאל, ומסי וארדה מאחורי סוארס).

 

יאללה, עכשיו רק לשרוד את הביקור בגן החיות של התוכים.

 

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023