יצאו מהפריזר

בארסה שוב סופגת, בארסה שוב הופכת, הפעם עם 1-2 על סביליה משערים של וייה ומסי.

כשאתה מדבר על רצון לראות התקפה של מסי, טייו ו-וייה (שלישיית MTV! ), זה בדיוק מה שאתה רוצה לראות. מצד אחד קיצוני שמסוגל לעבור את השחקן שלו ויוצר חורים בהגנה של היריבה, מצד שני שחקן שעושה הרבה תנועה לעמדת החלוץ, ובעיקר שתי מטרות למסירות של מסי (ובד”כ גם) והמהנדסים.

אולי זה רק אני, אבל שמחתי מאוד כשאלכסיס היה המוחלף ושקיבלנו בשעה טובה את הטרידנטה מתחילת ההודעה. סאנצ’ס פתח טוב, חטף הרבה כדורים (שחלק נכבד מהם הוא איבד בעצמו), אבל לא ממש תרם התקפית, בלשון המעטה – והוא, מה לעשות, שחקן התקפה. לא רק זה, הוא גם לא עשה מספיק תנועה – משהו שדווקא די עשה במשחקים האחרונים לאורך התקופה המזעזעת שלו.

טייו היה בסדר גמור, הוסיף מהירות (קשה לי להאמין שהוא יקבל הרכב מול מדריד/מילאן, אבל רק דמיינו אותו ואת ג’ורדי אלבה באותו אגף עם תמיכה של אינייסטה מהמרכז) ופתח את המשחק לצדדים. אי אפשר לבוא אליו בטענות על היכולת בדקות המעטות שהוא מקבל. וייה? לא משחק שיא, אבל אל תשכחו את האישפוז והימים שהוא החסיר אימונים. לוקח זמן להכנס לקצב. עוד משחק בהרכב וזה ייראה יותר טוב.

דני אלבס נתן מחצית שנייה טובה מבחינה התקפית, אבל לא בגביע ובטח לא בצ’מפיונס הוא יקבל כזה חופש, כך שצריך להסתכל על התמונה המלאה והיא כוללת גם בורות שהוא משאיר מאחוריו בהגנה (ככה זה שאין מטאטא כמו אבידאל מאחורה). לשפוט את מונטויה על המשחק היום זה לא רציני, לא בגלל שהוא שיחק אחרי ייבוש ממושך, אלא בגלל שזו לא העמדה שלו. זה שהוא מתופקד גם בצד שמאל זה נחמד, אבל זה אילוץ. הוא מגן ימני ולתפקוד שלו יש חלק מכריע בכך שהוא לא ממש תמך בהתקפה כמו במשחקים קודמים שהוא שיחק בהם.

אהבתי לראות סוף סוף קצת משחק לחץ כמו שצריך, במיוחד בהתחלה, בתקווה שתהיה לזה המשכיות, זה היה כל כך חסר.

 

הטוב: מתפנים לקלאסיקו.

 

הרע: הנה בא הקלאסיקו.

 

המכוער: עוד פנינים של שגיא כהן.

 

ברצלונה

סביליה

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

5

בטו

6

אלבס

7

קוקה

5

פיקה

6

פאזיו

6

מסצ’ראנו

6

בוטייה

7

מונטויה

6

נבארו

7

תיאגו

6

מאדורו

6

סונג

7

מדל

6

אינייסטה

7

רקטיץ’

6

אלכסיס

5

נבאס 6

מסי

5

דה מוראל

5

וייה

7

בבה

5

חילופים

חילופים

צ’אבי- 68′

6

נגרדו

5

טייו – 45′

7

אלברטו

4
בוסקטס – 78′ לא שיחק מספיק קונדגוביה 5

סטטיסטיקה

ברצלונה

סביליה

ניסיונות לשער

17

7

מתוכן למסגרת

3

3

קרנות

10

1

עבירות

10

12

צהובים

0

2

החזקת כדור

66%

34%

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו