כיפאק היי

בארסה מעכה את לבאנטה עם מאניטה ללא מענה. ניימאר, ראקיטיץ׳ (גולאסו), סנדרו, פדרו ומסי כבשו. המשיח הוסיף גם צמד בישולים.

לכאורה 0:5, מאזן מושלם, שוער שעדיין לא הוציא את הכדור מהרשתאפילו פעם אחת, פער של 6 נקודות מרעל מדריד ופי 2 ניצחונות ממנה(See what I did there?), אבל כידועאנחנו לא מוריניו והדרךמעניינת אותנו לא פחות מהתוצאה.

תקראו לזה 4-3-1-2, 4-4-2 “יהלוםאו איך שבא לכם, אבל למרותהתוצאה הגבוהה, שוב ניתן היה לראות כמה אנחנו חסרים שחקן באגףשיכול ליצור משהו מפתיע כמו קואדראדו. דני אלבס ממשיך לחרבהתקפות בקצב מרשים למדי (הערב הרמה מדוייקת לרחבה! אחת!מתוך 12) בצד ימין ואילו באגף השני גורדי אלבה שוב התקשה,כהרגלו מול בונקרים, עם 0 מ-2 ותרומה ממשית דלה להתקפה עד הבישול. בשיטה הזו חייבים תנועהבלתי פוסקת של צמד החלוצים (ולא היה את זה מספיק במחצית הראשונה), אבל בעיקר יצירתיות מצדהמגינים, היחידים שנשארים באגף בשיטה הזו. ואת זה לא ראינו מספיק.

שלא במפתיע, ניימארמהשחקנים הבודדים בחלק הקדמי שעוד מנסים ללכת קצת הצידה ולהקשות עלההגנה היריבההיה זה שכבש את השער הראשון. התנועה שלו לעומק בבישול הראשון של מסיוגםבמסירה הארוכה של מסצראנוזו דוגמא מעולה למה צריך לראות יותר. מצד שני, קחו את פדרו לדוגמא.רק 5 מסירות קדימה (דייק ב-4) בכל המשחק ורק 2 איומים על השער, וזה שחקן התקפה. לא רק היכולתשלו בעייתית, גם המעבר של שני הפרטנרים של מסי להתקפהמהאגף למרכז. פדרו תרם המון לבארסהוזה שמבקרים אותו לא נוגד את ההערכה הגדולה אליו למה שהיה בעבר. אני בספק אם הוא היה פותחלולא הלוז העמוס והצורך ברוטציה.

הנקודות החיוביות יותר הן המעורבות הגדולה יותר של המהנדסים בעיקר בגלל שהם היו יותר בעמדותמרכזיות ופחות בצדדים. וכשאינייסטה בעניינים זה עולם אחר – 24 מסירות (100% דיוק) רק בשלישהקדמי של המגרש. ראקיטיץהיה מעולה והצליח לשלב בין התמיכה בהגנה לתרומה התקפית. גלישהאהלה מסצראנו וסוף סוף איום של בעיטות מרחוק שבא לידי ביטוי. זה עוד פרמטר שיכול לעזור לבארסהלפתוח את ההגנה של היריבה.

 

מתייה עשה כמה פעולות טובות (4 הרחקות, 4 חטיפות), אבל גם כמה שטויות שהוא חייב להימנע מהן.היום זו לבאנטה, מחר זו רעל, ושם נשלם על זה. ומצטער, אבל בכל פעם שהוא עושה איזו טעות אנימדמיין איזה משהו כזה.

בעניין השוערים, חבל לי שממשיכים עם משחק הכיסאות הזה. לא אוהב את זה. עוד חודש קלאסיקווהשוער שיפתח במשחק (וכנראה בכל המשחקים הגדולים העונה) צריך לרוץ בכמה שיותר משחקים עםההגנה. לטעמי זה צריך להיות טר שטגן, אבל אני מבין את לוצו שממשיך עם בראבו. אי אפשר להוציאמההרכב שוער שלא ספג עדיין שער ליגה ועושה עבודה טובה בסהכ כי אז תאבד אותו להמשיך העונה אםתצטרך אותו. לפחות הציליאני בעט היום פחות כדורים ארוכים.

ומוניר קיבל מנוחה. עכשיו תקראו את זה שוב. עדיין בלתי נתפס.

הטוב: מאניטה. 6 נקודות פער ממדריד, 0 בטור הספיגות.

הרע: יש עוד לאן להשתפר.

המכוער: שגיא כהן המנחוס מספר 1. איזה שידור ביזיוני.

ההרכב:

בראבו (לא עשה כלום).

אלבס (6), מסצ׳ראנו (6), מאתייה (5), אלבה (6).

ראקיטיץ׳ (6), בוסקטס (6), אינייסטה (7).

פדרו (4), מסי (7), ניימאר (7).

חילופים: סנדרו (6), צ׳אבי (לא שיחק מספיק), סרג׳י רוברטו (כנ״ל).

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו