ככה וככה

הסופרקופה הולך לרעל מדריד אחרי הפסד 1-2 בבינבאו. החניכים של טיטו נלחמו וכמעט עשו את הבלתי יאמן אחרי שנותרו בעשרה שחקנים כבר אחרי חצי שעה.

משחק כדורגל הוא עניין מאוד דינמי ונתון לשינוים, כבר רשמתי את זה בעבר מספיק פעמים. רעל מדריד נראתה כמו כלום עד לשער הראשון שלה, וכמובן שבארסה, עם הנאיביות הידועה המושרשת במועדון וחלוקת המתנות הקבועה, מסוגלת לספק לה אוויר לנשימה ששינה לחלוטין את נקודת הפתיחה של המשחק. אם זה לא מספיק, אז פיקה גם יפרגן סגירה רעה ואדריאנו כרגיל יאבד את כריסטיאנו, ואלדס עוד מנע מזה מלהפוך לפוטנציאל נקמת מאניטה. עשינו הכל בשביל שמדריד תרגיש הכי נוח, ואסור בתכלית האיסור לגרום לקבוצה הזאת להרגיש נוח.

 

חצי שעה, פיגור צמד, עשרה שחקנים. ודווקא פה מגיעה הגדולה של הקבוצה הנוכחית, לאסוף שברים תוך כדי משחק, ולנסות להמשיך לשחק כדורגל, מול האלופה, במגרשה הביתי. המחצית השנייה של בארסה, כשמכניסים את כל הנתונים למשוואה, הייתה בהחלט מעוררת כבוד. 5 מצבים לשער שיויון שנבלעו בקבלת החלטת לא טובה וקסיאס אחד גדול כרגיל. שער אחד שיכול לשנות את כל הסיפור, בדיוק כמו במשחק הראשון. אבל זה הכדורגל.

 

קבוצת כדורגל נמדדת ברגעים כאלה. שחקנים יכולים להוריד את הראש ולסיים עם תבוסה. בארסה דווקא יצאה עם הראש למעלה. לפי ההצהרות של השחקנים, זה בהחלט נראה ככה. זמן להוכיח את זה מול ולנסיה.

 

אוהד בארסה נמדד ברגעים האלה. במיוחד שהחברים המנדרילים שלו מציפים לו את הטלפון בהודעות, רוקדים עם הישבן שלהם מול העיניים שלו (בכל זאת, מנדרילים) ועושים הכל כדי להתסיס. וגם שהוא רואה אותם חוגגים, הוא יכול להיות גאה בקבוצה שלו, לשיר את ההמנון, להעניק עוד נשיקה לסמל. כמו שהוכח מספיק פעמים בעבר, הקבוצה הזאת תעניק לנו פיצוי, על כל כאב ומדור גיהנום.

 

הטוב: זה יכל להגמר יותר רע.

 

הרע: זה יכל להגמר יותר טוב.

 

המכוער: זה לא נעים לראות גן סגור, ומנדרילים חוגגים בביבנבאו.

 

 

ברצלונה

רעל מדריד

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

6

קסיאס

8

אדריאנו

3

ארבלואה

5

פיקה

5

פפה

7

מסצ’ראנו

5

ראמוס

7

אלבה

5

מרסלו

6

צ’אבי

6

אלונסו

7

בוסקטס

5

חדיירה

6

אינייסטה

6

אוזיל

5

אלכסיס

3

כריסטיאנו

7

מסי

7

היגוואין

6

פדרו

6

די מאריה

5

חילופים

מונטויה – 31′

6

קאייחון

לא שיחק מספיק

סונג – 75′

לא שיחק מספיק

מודריץ

לא שיחק מספיק

טייו –  81′

לא שיחק מספיק

בנזמה

לא שיחק מספיק

סטטיסטיקה

ברצלונה

רעל מדריד

ניסיונות לשער

10

18

מתוכן למסגרת

4

7

קרנות

6

2

עבירות

8

16

צהובים

2

4

החזקת כדור

54%

46%

 

שפט: מתיהו להוז: כרגיל הרשה בושידו רבתי של רעל מדריד (נסו להזכר באחד כזה ללא כדור של צ’אבי אלונסו).

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023