לא נורא

עם סופרקופה בקאמפ נואו ביום חמישי מול רעל מדריד, טיטו נתן לילדים לשחק וזה נגמר בהפסד 0-1 לסמפדוריה בגביע גאמפר.

כמה מגדולי הפורום התלוננו ובצדק על סגל רחב מדי העונה. אז קמו פונטאסדוס סנטוס ואפלאיי והחליטו לעשות מעשה ועשו הכל כדי לסלול את דרכם החוצה עד סוף אוגוסט. משחק נורא של השלושה, איום ונורא.

בצד החיובי נהניתי מאוד מבארטרה וסרג’י רוברטו. לא מעניין אותי מה אומר שגיא כהן, בארטרה נראה מצויין מפתיחת העונה וגם היום נראה בטוח בעצמו ואפילו שיפר את האספקט שהכי הפריע לי בו במשחקי ההכנה – המסירות הארוכות. רוברטו (שנבחר גם לאיש המשחק) היה פנטסטי, יכול להיות שזה הקרדיט מטיטו ויכול להיות שזה פשוט הזמן שמשבח אותו אבל הוא נראה נהדר. אם להשלים את ההגנה –מונטויה עדיין מאבד את הראש לפעמים לצד פעולות טובות, התקפית והגנתית. פלאנאס, יחסית לעובדה שהוא אחד השחקנים הכי טיפשים שלבשו את החולצה של בארסה, היה סביר היום. גומז וגרימאלדו שחקו מעט מדי כדי שאגבש דעה.

בקישור אספינוזה המשיך להראות ניצוצות, הוא היה יותר טוב מול אלמריה והיום נכנס לעתים עם הראש בקיר, אבל עדיין מפוצץ כישרון ופוטנציאל. פאטרי לא עשה שום דבר ראוי לציון ודווקא חואן רומן הראה ניצוצות.

בהתקפה וייה קיבל יותר מדי דקות ולקראת הסוף פשוט היה מתוסכל כי שום דבר לא הלך לו, וזה טבעי. על אפלאיי כבר דיברתי ואני ארחיב על דאולפאו: לשחקן הזה יש הרבה יותר מתרגיל אחד בארסנל, קשה לי להבין למה הוא נדבק לקו השער של האיטלקים “טייו סטייל” אבל זה מה יש. מצד שני ראיתי אותו רץ אחרי שחקנים יותר מהרגיל, ואני בטוח שלמרות שלא שכנע הערב הוא בדרך הנכונה, הוא יהיה יותר דומיננטי במילואים העונה ועוד נשמע ממנו.

מתסכל אותי שבכל פעם שמזכירים את דונגאו מדברים על יהלום יוצא דופן, משהו מיוחד, ובמשחק כל כך זניח נותנים לו פחות מ10 דקות! מעצבן. אני מקווה שהילד לא מתחיל לאבד סבלנות. לובאטו מקבל יותר דקות? אני נעלב בשביל דונגאו. באמת.

רק אקווה ששחקני המילואים יגיעו עם מצברים מלאים לקלאסיקו בשבת, כי הרבה מהם החזיקו את הברכיים מדקה 70. קצת חבל.

המשחק הזה מעניין אותי כשלג אשתקד ובעיקר התוצאה שלו. היה נחמד לשמוע את הדברים של פויול טיטו והטקס היה נהדר.
ויסקה בארסה !

 

ההרכב:

פינטו (אוייר 69′).

מונטויה, ברטרה, פונטאס (סרג’י גומס 56′), פלאנס (גרימאלדו 82′).

סרג’י רוברטו (פטריק 69′), דוס סנטוס (אילייה 82′), אספינוסה (לובאטו 77′).

דאולפאו, אפלאיי (דונגאו 82′), וייה (רומאן 69′).

 

55,498 צופים בקאמפ נואו.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו