לוקו לוקו

דפור המציאה 4 שערים מכלום, בארסה בראשות הגאון מסי השיבה עם חמישיה ושלישיה פרטית של האבא הטרי.

כמאמר קרויף הגדול: “נקבל ארבעה, ניתן חמישה”, אין ספק, בארסה ממושמעת למנטור הגדול שלה.

“יש לנו בעיה בהגנה”, די באמת? אולי כי 80 אחוז ממנה מושבתת אצל ד”ר קוגאט והיתר מחלטר בעמדות שהן לא ממש עמדות המוצא שלהם? שהפצועים יחזרו אנחנו עדיין נקבל גולים מצחיקים ונספוג שערים ממצבים נייחים אבל זה יראה הרבה יותר טוב. האם ואלדס יחזור לעצמו? סביר להניח שכן. זאת לא התקופה הגרועה הראשונה בין הקורות שלנו (היו אגב, הרבה יותר גרועות), וגם לא האחרונה.

חצי שעה ראשונה יוצאת מן הכלל, תוצאה של הכנה טקטית מצוינת של טיטו מול קו ההגנה הגבוה של דפור’ – מסצ’ה, בוסקטס, אינייסטה וססק חתכו אותם בפס פעם אחר פעם. ססק היה לחלוטין איש המפתח בקישור עם גישה מאוד ישירה וחדה קדימה, פינוי שטחים ותזוזה בלי הפסקה. משחק מעולה שלו.

הגליסיאנים בקרשים, אז אפשר לסמוך על סניור רומרו שיחזיר אותם למגרש בפנדל מגוחך, וינסה להחזיר אותם עוד פעם עם ‘עבירה’ של בוסקטס, וינסה עוד מכת מחץ עם אדום עלוב למסצ’ראנו. פראדס התבטא בעבר על הערצה לסניור מדינה קאנטלחו, והשליפות שלו עומדות בקנה אחד עם ‘האגדה’.

היכולת של השחקנים לא להתפרק ולהמשיך לשלוט במשחק גם ב-10 שחקנים מעוררת כבוד. במיוחד אם סונג ואדריאנו כבלמים. מאז קריסטנבאל את פטריק אנדרסון לא ראינו כזה מופע, ושם היה מדובר בבלמים מקוריים. אגב סונג, הוא איבד את עצמו לגמרי ללא מסצ’ראנו וקבוצה קצת יותר טובה ממחזור 2000 של לה קורוניה (אפילו קרחת דומה למנואל פאבלו הביאו) הייתה עושה שמות מנטישת העמדה של הקמרוני והרדיפה לצדדים.

סונג ואדריאנו מהדקה הראשונה בראיו בשבת הבאה זה מתכון לאסון. ושוב לא צריך להסס מלהזכיר את אפקט הדומינו באי ההצבה של ברטרה אי שם מול הרוסים.

ובכל האנדרלמוסיה סביב המשחק, וההגנה, והשופט, אסור לקבל כמובן מאליו עוד תצוגה של הילד הזה. וגם היה עוד כדור חופשי מדהים למשקוף. עוד לא נכנס לעונה הא?

 

הטוב: 5 שערים כבשנו.

 

הרע: 4 שערים ספגנו.

 

המכוער: אחד מתצוגות השיפוט הגרועות ביותר שראינו מאנטי-קולה פראדס רומרו. אוחנה וארבל מגדילים את הסניליות אחד של השני.

 

 

ברצלונה

דפורטיבו

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

4

ארנזוביה

6

מונטויה

6

לאורה

4

מסצ’ראנו

7

זה קסטרו

4

סונג

4

מרצ’נה

4

אלבה

5

איוסה

4

ססק

8

אלכס

5

בוסקטס

7

אבל

6

אינייסטה

7

ברונו

4

טייו

6

ואלרון

4

מסי

9

פיצי

6

וייה

5

ריקי

6

חילופים

חילופים

צ’אבי

7

קמוניאס

4

אדריאנו

6

פדרו 5

סטטיסטיקה

ברצלונה

דפורטיבו

ניסיונות לשער

10

13

מתוכן למסגרת

6

8

קרנות

1

5

עבירות

13

12

צהובים

5

4

החזקת כדור

63%

37%

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו