לקראת לגאנס

התבוסה מול פ.ס.ז’ הייתה באמת כואבת, יותר מן הרגיל, בשל סיבות שלא נמנה כעת לאחר שכבר דשנו ועברנו וחלפנו והכל נאמר וידוע, ובאמת הכל נאמר וידוע לא משנה מה תהיה תוצאת העונה הסופית הזאת מבחינת תארים. הזמן מרפא את הפצעים כמו תמיד, אך לא בגלל שהוא עצמו עובר. הרי התבוסה הגיעה לפני כמעט שבוע ועדיין מרגיש שזה היה אתמול, אולי כי קשה להתגבר. מצד שני, הזמן נותן לדבר ולחשוב, יותר מאשר להגיד ישר לאחר התבוסה “אוהב אותך בארסה” על מנת לאלץ את הכאב לעבור או לצאת בכותרות הדחקה של “נהיה הקבוצה הראשונה שעושה רמונטדה מ-4-0!”. הזמן נותן לנו לקרוא את הדברים של פפ גווארדיולה השבוע ולהתמוגג, להאמין בסמל ובקבוצה, להרכין ראש אך לדחוף הלאה. במילים אחרות… קל יותר כשמגיעים לאיזושהי השלמה, השלמה מכל סוג. חושבים על העתיד וממשיכים לדחוף את הקבוצה העונה, רק לראות כדורגל טוב וחיוך על הפנים של דיוס. זה כל מה שאנו צריכים.

ממשיכים למשחק ליגה מול לגאנס, מדריד את משחקה כבר ניצחה והיא במרחק 4 נק’ מאיתנו עם משחק חסר.

סרג’י בוסקטס מושעה בשל צבירת צהובים, Here comes the גומש. אחריו פיקה עם 4 צהובים בסכנת השעיה מהמשחק הקשה מול אתלטיקו, כמו כן 3 שחקנים נוספים עם 3 צהובים כעת: מסי, סרג’י רוברטו ואיבן ראקיטיץ’.

מצב הפצועים די ידוע לכולם כאשר חאבייר מסצ’ראנו יחמיץ את לגאנס ובספק למחזור הבא, אלייש וידאל גמר את העונה.

מה שלומך לגאנס?

היריבה הקרובה, לגאנס, משחקת אמנם בסמוך לאלאבס שעלתה עמה ליגה אך בין השתיים מפרידות לא רק 12 נק’ אלא גם רמה לא אחת של איכות משחק וכן 6 מקומות בטבלה. לגאנס נמצאת במקום ה-17 במרחק 2 נק’ מהקו האדום ונלחמת על חייה (בעוד שאלאבס תצליח כנראה במשימת ההישארות). לקבוצה ממדריד רקורד מזעזע כבר חודשים שבו כן צברה כמה וכמה נקודות ממספר תוצאות תיקו, אחת מהן אף הייתה נגד ויאריאל והנקודה האחרונה שצברה בתוצאת תיקו הייתה אצל אלאבס למעשה (2-2), אבל הקבוצה הזו לא ניצחה משחק ליגה מאז ה-20 בנובמבר ויש לה כרגע כבר 4 הפסדים רצופים. מיותר לציין שהניצחון האחרון שלה היה בביתה ומאז, תוצאת תיקו במחזור ה-18 בבית מול בילבאו הייתה הפעם האחרונה בה לא הפסידה משחק ביתי. בחוץ, וזה יותר רלוונטי, לגאנס היא אמנם קבוצה לוחמנית יותר אך עדיין ללא כלים מולנו. אין שום ספק שניצחון כאן הוא מאסט עבור הקבוצה של לוצ’ו.

במשחק האחרון אירחה לגאנס את ספורטינג חיחון, יריבתה לתחתית, במשחק שנגמר בהפסד ביתי לאסטורים 2-0.

ההרכב:

הררין.
בוסטינסה, מנטובני, אינסואה, ריקו.
פרס, גבריאל פירס.
גרסיה, בואנו, שימנובסקי.
גררו.

מוקדם יותר העונה, בארסה התארחה אצל לגאנס והביסה אותה 5-1 משערים של כל ה-MSN (צמד של מסי) ועוד אחד של ראפיניה.

תומר

כשאתה צריך את בארסה היא שם בשבילך ואתה מאושר. כשבארסה צריכה אותך, אז אתה צמא לה יותר מלכל דבר אחר. ואתה מאושר.

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023