מושלמת

בארסה ממשיכה בפתיחה הטובה בהיסטוריה עם גוליאדה של ארבעה שערים לרשת של ויאדוליד. אלכסיס כיכב עם צמד, ניימאר וצ’אבי הוסיפו אחד משלהם.

שמעתי הרבה אוהדים אומרים לאורך העונה הזו שטאטהקנה אותםבגלל החלטות כאלה ואחרות שהוא קיבל, אז היום הגיע התור שלי.כתבתי לא פעם שבסופו של דבר אני רוצה לראות את ניימאר משמשכמחליף של מסי כשהוא נעדר וזה סוף סוף קרה. הייתי זורם גם עלאלכסיס באמצע, אבל אין ספק שניימאר תפור לעמדה הזו הרבה יותרמהציליאני בגלל הטכניקה העדיפה שלו.

משחק נהדר שלו, ולאלא בגלל הגול (כן אוחנה, אני מדבר אליך), עםמעורבות בניהול המשחק ויצירת מצבים. אדון אוחנה חפר בשידור כמההברזילאי מכדרר יותר מדי ומאבד הרבה כדורים, אבל לא שם לבשהגול של צאביזה ששיחרר את בארסההגיע אחרי דריבל שעירער את הגנת ויאדוליד. ככה מפרקיםהגנותעם שילוב בין יכולת אישית למשחק קבוצתי. שימו לב לנתון הבא, בין היתר כמובן בגלל ההיעדרותשל מסי, אבל היי, זה מה שרצינו, לא? שברגע שליאו נעדר, מישהו אחר יספק את הברק.

ניימאר סיים 17 דריבלים מוצלחים בצמד המשחקים האחרונים. זה הרבה מאוד בליגה שלנו.


ואם כבר מסי. היו במשחק הרבה דברים קצת שונים, שלא רואים בדרךכלל מבארסה, דווקא בגללההיעדרות של ליאו. בין היתר: הבעיטות מרחוק (אלכסיס, בארטרה, טייו). אם הגדול מכולם היה עלהמגרש, אחוז גדול מההתקפות שהסתיימו בבעיטות כאלה, היה עובר דרכו ובכלל לא מגיע למצב שלשחקן מאיים על השער ממרחק, אבל זה טוב שבארסה עושה התאמות כאלה. עכשיו מה שצריך זה לשלבאת זה אחד עם השני כשמסי יחזור אחרי פגרת הנבחרות. ואם אפשר אז בלי וירוס פיפא.

ואי אפשר בלי התייחסות לבארטרה. הסתכלתי עליו ועל פיקה במהלך שהוביל לקרן שממנה הובקע השערשל ויאדוליד. אם תשימו לבבארטרה הוא זה שצועק על שאר שחקני ההגנה להתעורר ולא לאבד ריכוז(חבל שאדריאנו לא ממש הקשיב, אבל במילא לא הוא היה צריך להיות ליד החלוץ של היריבה במצב נייח),בעוד פיקה אדיש. הילד מקבל ביטחון ממשחק למשחק ומנצל את זה כדי להשתפר. חבל שיש עכשיו פגרתנבחרות ויותר מזהשהקלאסיקו כבר די קרוב (לא שאני ישר שולל אותו להרכב מול רעל). עם עוד 3-4משחקים מול יריבות בינוניות שהוא רץ בהרכב, אפשר היה להגיע למצב שהחבר פיקה היה אשכרה צריךלהיאבק על מקומו ב-11. כמה חיכינו לדבר כזה, אה

הטוב: ניימאר, אלכסיס, ברטרה.

הרע: אוחנה.

המכוער: אוחנה בדקה ה-3: “בארסה פתחה טוב”. אוחנה בדקה ה-11: “בארסה לא פתחה טוב”.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023