מלכי אנגליה

יכולת טובה של בארסה במגרש הביתי של אלופת אנגליה הסתיים בניצחון 1-2 מצמד של סווארס. הגומלין פתוח לגמרי, אבל בבית שלנו.בוקר טוב,

 

מחצית ראשונה ממש טובה שלנו ובשינוי מדהים ממה שהיה נגד מאלאגה, השחקנים באו בהכנה מנטלית ראויה ועם רעב בעיניים, רואים את זה במאמץ כמעט בכל נגיעה.

 

זה לא רק אנחנו, אלא שוב ההתרפסות של פלגריני בפנינו. אז הוא עלה ב 2-4-4 שהוכח כסוג של קריפטונייט עבורנו, אבל לא לחץ בכלל הקישור שלנו, וכשבוסקטס ואינייסטה מרחפים מעל שחקנים באמצע, הדרך שלנו למעלה נעשית הרבה הרבה יותר קלה. לכו לתקציר ותראו כמה מרחבים יש לבוסקטס לתפעל.

 

אני יודע שלחלק עדיין קשה עם תחושת ההחמצה של הפנדל, אבל זה לא יקח את העובדה: מסי היה פנומנלי אתמול:

 

 

 

החלוקה לצדדים, משיכת קו ההגנה עוד קדימה, והנשיכות, בראשן המהלך של השער השני שהוא המציא אותו מכלום. בעולם מתוקן בו לא היו מודדים איכות של שחקן רק לפי גולים ובישולים, לא היה בכלל מתנהל ויכוח מי השחקן הטוב בעולם. היינו חייבים לנצל יותר את היכולת האלוהית הזאת ולסיים את ההתמודדות הזאת במחצית הראשונה כבר.

 

המחצית השנייה הייתה די צפויה מבחינתי. כמו נגד ארסנל בזמנו, תהיה נפילת מתח אחרי מחצית כל כך טובה, ועמדנו (ואיכשהו) בפרץ של הסיטי ברבע השעה הראשונה, פה לדעתי היה יותר מקום לצ׳אבי על חשבון ראקיטיץ׳ (הנפלא).

 

לגבי הפנדל המוחמץ  – כן זה משאיר טעם חמוץ, אבל זה היה בונוס, כי ב-10 הדקות האחרונות עושה רושם שהצדדים סיכמו על 1-2. יתרה מכך, אני די בטוח שמסי יגיע עם אקסטרה מוטיבציה לגומלין, נגד יא יא טורה בקאמפ נואו, 4 ימים לפני הקלאסיקו. איזה שבוע זה יהיה…

 

נ.ב,

 

עם 15 חילוצי כדור, פיקה היה מפחיד אתמול.

 

נ.ב 2,

 

ב-4 חודשים סווארס אחרי ל-21 שערים. לא רע.

 

הטוב: כולנו היינו חותמים על תוצאה כזאת לפני המשחק.

 

הרע: לא אחרי המשחק.

 

המכוער: שקיא כהן המציא את הגלגל לתפקוד של מסי, וגם ניחס אותו עד מוות בפנדל.

 

ההרכב:

 

טר שטגן (6).

אלבס (7), פיקה (8), מסצ׳ראנו (7), אלבה (7).

ראקיטיץ׳ (8), בוסקטס (7), אינייסטה (8).

מסי (9), סווארסה (9), ניימאר (7).

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו