מספיק בערך

בארסה גברה 0-2 על סוסיאדאד במשחק הראשון בחצי גמר גביע המלך, מה שאומר שהיא תצטרך לעבוד גם בשבוע הבא בחבל הבאסקים כדי להרוויח מקום בגמר.

סיסטמטית, לכל ארבעת הקבוצות הקודמות שטאטה אימן בעבר, ישנפילה גדולה ביכולת באמצע העונה. זה משהו שבלט מאוד בעונההאחרונה שלו בניואלס, כשהקבוצה שלו איבדה חלק נכבד מהיתרוןשלה בפסגה ורק התאוששות דרמטית בסיום מנעה מבוכה. עושהרושם שיש באג בחלוקת העומסים, אחרת צ׳אבי מזמן לא היה משחק 2משחקים בשבוע, או אפילו 3 בחודש הגביע הזה.

אנחנו בתקופה לא משהו –  אמת, אבל דווקא המשחק אתמול היהבסדר + לטעמי, בטח מול אווירת הנכאים בקאמפ נואו וה VIBEהשלילי שהצופים מגיעים איתו כבר מהבית אחרי הפסד. אוהביםלהסתכל על השורה התחתונה והגולים המגעילים (אלה של מדריד היו מגעילים יותר), אבל לא היינורחוקים מגוליאדה סבירה ולא שקרית. תודה כמובן לשופט שלא הרחיק את מסצ׳ה הנורא (בכושר פשוטמזעזע, ומשתמש בנפוטיזם של טאטה כדי להשאר בהרכב). עוד צמד שערים היה מעלים לגמרי אתתחושת האבל ששוררת על המפונקים. דווקא לחצנו בסדר אתמול, לא משהו שמתקרב לשיא שלנו, אבלטוב יותר מהביזיון שהיה נגד ולנסיה

ההרחקה (כמובן) לא עזרה לנו ממש. פשוט הקלה על סוסיאדאד ללכת לפיתרון הקל יותר של מגה בונקר.בעוד שעם 11 שחקנים, לפחות הם יצאו קדימה.

סוסיאדאד הייתה ריבאונד אחרי הכאפה מולנסיה. עדיף הריבאונד הסביר והבינוני הזה כדי למנוע סוג שלמפולת שתלהיט עוד יותר את הקרקע לפני המשחק החשוב גם ממילא, אצל סביליה.

לגבי הקהל: מביך. מצד שני, אם המטרו נסגר ב-12, ואנשים מגיעים הביתה ב 1-2 בשביל לקום ב-6למחרת, אפשר להבין אותם. יש גם את הפניות מרחבי קטאלוניה (עם הרבה מנויים משלהם) שלא מגיעיםבאוטובוסים בגלל השעה המאוחרת. האשמה צריכה ליפול על הנהלת הליגה שממשיכה שנה אחרי שנהלתקוע את המשחקים בשעות ההזויות האלה. מצד שלישי, הם גם ככה הוכיחו שהם קהל קונצרטים מסריחשלא בא גם לולנסיה בפאקינג שבת בצהריים.

מה שכתבתי לגבי טאטה בקיץ תקף גם לגבי היוםהוא הולך בזהירות על קליפות הביצים. מי שממשיךלצפות למהפכה אמיתית יכול להמשיך לחלום כרגע, בטח עבור מאמן שקודם כל דואג לתחת שלו בעונההראשונה שלו באירופה. הוא לא יעשה מהפיכות. נצטרך כישלון ממש גדול כדי שמישהו בהנהלה יחשובשצריך לעשות חריש.

 

הוא לא חסין מביקורות (החילופים המאוחרים, שחיקת ההרכב הראשון), אבל כרגע הוא ממשיך לחצוב מיםמסלע יבש בן 6 שנים, גם סוג של הישג.

 

הטוב: בלמנו את המפולת. לפחות עד יום ראשון. משחק מצוין של בוסקטס.

 

הרע: משחק מזעזע של מסצ׳ראנו.

 

המכוער: קלטתם את השנוזלי של פפה על דייגו קוסטה?

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023