מספיק בקושי

מול אתלטי לוחמנית ועיקשת, בארסה הצליחה לשמור על שער החוץ שלה ולא יותר מזה בדרך לזכייה 12 בסופרקופה של ספרד.קודם כל, נניח דברים במקום. אתלטיקו מדריד של סימאונה היא קבוצה באמת טובה, במיוחד בגמרים, כפי שהוכיחה נגד אחותה הגדולה והמכוערת בסיום העונה שעברה. גם הפעם זה לא היה שונה – אותה פיזיות שבארסה אלרגית אליה, ואותה פיזיות שאם השופט מאפשר, גוררת את המשחק לקרב מהמורות קלאסי. לא הפעם הראשונה שאתם חוזים בזה, וגם לא האחרונה. התרופה של בארסה, בדמות בכי בלתי פוסק לשופט לדעתי מוגזמת, אם כי בסופו של דבר זה עבד.

 

חודש עם טאטה ועוד מוקדם מאוד לשפוט. כן ראינו חזרה מסוימת למשחק הלחץ, אבל דברים אחרים שיסירו את התחלואים של עכשיו (שכרגע נגלים לכולם), נראה רק בעוד תקופה ממושכת. הגלגלים במשאית של בארסה עוד תקועים בבוץ.

 

שיתוף הפעולה בין ניימאר למסי, שהסתכם בהקפצה אחת של ליאו לניי במחצית השנייה, ישתפר בהמשך, בכל זאת משחק ראשון מלא ביחד. דייגו סימאונה לא היה רחמן כלפי מסי עם שמירה אישית (!) של ארדה טוראן ופיליפה לואיס, בעוד שניימאר גם קיבל הידוק באגף – את זה היה אפשר לפתור עם חילוף מקום לא חד פעמי, ולצערי לא ראינו את זה. ניימאר אגב השלים רק 2 כדרורים מתוך 18 שהוא ניסה בצמד המפגשים הזה (מסי 8 מ 13).

 

ססק על חשבון אינייסטה, צעד חכם? לפי הכושר של אינייסטה בתחילת העונה זאת הייתה נראית כמו החלטה נכונה, אבל ססק לא הצליח לספק את הסחורה באמצע, ואת הריווח הכל כך מתבקש בשליש האחרון, ראינו רק שאינייסטה נכנס.

 

מילה לפני אחרונה על ואלדס, הצלה פנטסטית מארדה טוראן שמנעה מבוכה ופאניקה ומשחק שלישי מתוך ארבעה בלי ספיגה. מול השטויות שבארסה עשתה במחצית השנייה, הוא יכול להיות גורם מפתח. או שלא.

 

ומילה אחרונה באמת על המצבים הנייחים שלנו. כבר רטנתי על גבי דבי האתר הזה בערך 10 שנים שאנחנו הקבוצה הגרועה בהיסטוריה במצבים נייחים. בעוד שאנחנו משקשקים על מצבים כאלה אצל היריבה שלנו, כשצ’אבי ניגש להרים, זה פשוט נראה תמיד כמו כדור אבוד. רובי הובא גם בשביל זה, אבל אין עדיין טביעת אצבע שלו פה.

 

לפחות הרחנו את הלוזריות הידועה שלנו מגיעה אחרי החמצת הפנדל של ליאו ואיזו גניבת גול אפשרית של אתלטיקו ממצב נייח. הנה טאטה שיחזר את העבר 🙂

 

הטוב: עוד תואר. מספר 16 בעידן הנוכחי.

 

הרע: לא מתאים לבארסה לקחת תואר עם 0-0.

 

המכוער: פשוט שיפוט רע של פרננדס בורבלאן ל-2 הצדדים.

 

 

ברצלונה

אתלטיקו מדריד

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

8

קורטואה

7

אלבס

6

חואנפראן

7

פיקה

6

מירנדה

7

מסצ’ראנו

6

גודין

6

אלבה

6

פליפה לואיס

6

צ’אבי

6

מריו סווארס

7

בוסקטס

7

גאבי

6

ססק

5

קוקה

6

אלכסיס

4

ארדה טוראן 7

מסי

6

דייגו קוסטה

6

ניימאר

6

וייה

4

חילופים

חילופים

פדרו- 64′

4

אדריאן

3

אינייסטה – 73′

6

רודריגס

3
בפטיסטאו 3

סטטיסטיקה

ברצלונה

אתלטיקו מדריד

ניסיונות לשער

8

8

מתוכן למסגרת

1

3

קרנות

6

1

עבירות

9

26

צהובים

3

5

החזקת כדור

74%

26%

 

 74,536 צופים בקאמפ נואו

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023