מפשירים

נדב יעקבי גמר לבוסקטס את הקריירה, אז הנה החדשות החשובות: בוסי בסדר. החתך לא פגע בעצם / בגיד / בשריר. הוא יזדקק לתפרים, וכנראה יוכל לשחק מול ולנסיה ברביעי.

 

אין מה להתפלא על הרוטציות של גווארדיולה. בניסיון לכבוש מקום בגמר גביע נוסף, עם הצהבת של השחקנים לפני יציאה למשחק ליגה בפאמפלונה, עם העומסים השריריים שמאיימים על השחקנים, אין מנוס מרוטציות.

 

בדינמיקה של משחק רגיל, מסי ביכולת ממוצעת כובש שלושער לפחות ואנחנו רושמים גוליאדה בינונית. איך שהדברים התפתחו היום, עם ההחמצות המזעזעות, הפציעות, העייפות, הרוטציות, הדשא (שיחקנו על קרח למי שלא שם לב), הרוח שפיזרה שקיות והעיפה חתולים, והשטויות לקראת הסיום, שער השיויון של סוסיאדאד היה מאוד מתבקש. זה לא קרה, ואיכשהו יצאנו עם 3 נקודות.

אני ממש לא מודאג ממסי וההחמצות שלו. אחת לעונה יש לו את הדפוס הזה של “הבצורת” (מי ישמע שבועיים בלי גול), ואחת לעונה יש את הדפוס של המשחק שבו הוא מחמיץ כמעט הכל. השער ירגיע אותו ואותנו. הבישול גם לא רע (מספר 19, שלא נדע מטומאה).

לא מעט שחקנים יישרו קו עם יום האסל של מסי; ססק בזוועתון שירצה לשכוח, אדריאנו עם חורים בלי הפסקה, וקוואנקה (במשחק הספציפי הזה), עם וואן טריק פוני שאפילו טייו נראה יותר מגוון ממנו. דוס סנטוס התקשה להחזיק מרכז מגרש כמו בוסקטס, אבל לזכותו הוא כן דחף קדימה, במיוחד במחצית הראשונה. ויקטור ואלדס עם הצלה נהדרת ונשאר בפריזר מאז כדי לספוג מ-וולה ולתפוס ענבים בקרן.

מאוד מרוצה מפויול (אין מילים) ומסצ’ראנו, אני חושב שתיאגו, חרף איבודי הכדור, נתן משחק מצוין. חטף כדורים יותר מכל שחקן אחר במגרש וגם ניפק כמה מצבים נאים.

 

הלאה לרביעי ולמשחק לא פחות חשוב.

 

הטוב: 3 נקודות.

 

הרע: זה יכל להיות פחות.

 

המכוער: הפנדל של הפנדלים של הבבון פפה (שעוד צלל בלי בושה אחריו) שלא נשרק, ממשיך להוציא ערכים ספורטיבים מהליגה הזאת. העיקר שכולם במדריד אומרים: “לא ראינו כלום” (ארבלואה והמריונטה קראנקה) ו”זה לא הזמן לדבר על שופטים” (ראמוס). ברור. אבל כשזאת בארסה, חובה לדבר על השופטים, וגם לרדת למגרש החנייה.

 

 

 

ההרכב:

 

ואלדס (7).

דני אלבס (7), פויול (8), מסצ’ראנו (8), אדריאנו (6).

תיאגו (8), דוס סנטוס (6), ססק (5).

קוואנקה (4), מסי (6), טייו (7).

 

68,500 קפואים בקאמפ נואו.

סטטיסטיקה:

בעיטות לשער: בארסה 18, סוסיאדאד 6.

למסגרת: בארסה 9, סוסיאדאד 5.

למשקוף: בארסה 1, סוסיאדאד 0.

קרנות: בארסה 6, סוסיאדאד 3.

עבירות: בארסה 10, סוסיאדאד 16.

החזקת כדור: בארסה 66%, סוסיאדאד 34%.

 

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו