מקנחים טוב

בארסה סיימה את החזרה הגנרלית שלה למנצ׳סטר סיטי עם שישיה מרשימה לרשתה של ראיו האומללה. מסי (צמד), ניימאר (גולאסו), פדרו, אלכסיס ואדריאנו כבשו.

השחקנים אוהבים לדקלם את המשפט ״רקופרר לאס סנסיונס״ – להחזיר את התחושה הטובה, וזה מה שעשינו בצמד המשחקים האחרונים (פלוס סוף המשחק בסביליה).  זה לא מבטיח לנו כלום לגבי מה שיקרה בסיטי אוף מנצ׳סטר ביום שלישי, אבל לפחות אפשר לצאת לשם עם ראש מורם ולא לחכות לגיליוטינה, כפי שבוודאי היה קורה אם היינו מגיעים לשם אחרי ולנסיה.

כן, זאת ״כולה״ ראיו. ועל היומרנות שלה לזכות בכדור נגדנו עם משחק לחץ פאתטי, היא שילמה בריבית. כמות שטחים בלתי נתפסת שהיא שיחררה בקאמפ נואו, וכשאינייסטה וססק מוצאים נדל״ן לרקוד, גם תוצאה דו ספרתית לא הייתה משקרת. אסור לגמד את המשחק ״הכי שלם״ שלנו העונה, החל מהמיקום של השחקנים ומשחק הלחץ מקדימה. הכל תיקתק כמו מכונה.

לגבי אלבס, עדיין מחכה 85 דקות כדי להרים בזמן, עדיין משמיד ציפורים וגופי תאורה שמיימיים, אבל בצמד המשחקים האחרונים הוא מחזיק את האגף כמו שטרם ראינו ממונטויה, ואני לא יודע אם נראה. המגדפים הקבועים שלו כנראה יחזרו לצהול עוד מעט.

כמובן שקשה להשליך דברים מהמשחק אמש לקראת הסיטי. אנחנו מגיעים במומנטום טוב וזהו. יריבה מקלאס אחר לגמרי, עם מספיק כלים כדי להבליט נקודות תורפה שנשכחו בצל הגוליאדה, המרשימה לכשעצמה.

מומנטום, מומנטום, ואינייסטה.

 

הטוב: שישיה.

הרע: שישיה תחת הפרשנות של אוחנה.

המכוער: אוחנה.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו