נרדמים וסובלים

שוב הרוטציות של לואיס אנריקה באנואטה, ושוב הפסד במגרש המקולל הזה. הפער בפסגה יורד ל-3.

אני חושב שלואיס אנריקה טעה חלקית בהרכב אמש (לא פעם ראשונה), אבל המרחק מפה ועד לצלוב אותו בחוצות העיר רחוק מאוד. אינדבדואלית פשוט לא שיחקנו מספיק טוב. לואיס אנריקה לא אשם שניימאר מחמיץ את המצב הקורץ שלו בהתחלה. לואיס אנריקה לא אשם שפיקה נרדם בשמירה ומפקיר את אויארסבל בן ה-18, עם 13 ס״מ פחות, לנגוח כדור באופן חופשי.

 

זה מגרש מקולל, ושלא תטעו – זה עובר לשחקנים בראש. לואיס אנריקה כן אשם בהצבה של ארדה וראפיניה בהרכב כשהשניים מעולם לא שיחקו ביחד. הציפייה שהשניים יעבדו חלק בחלק הכי חשוב של בארסה מגוחכת. ראקיטיץ׳ לא היה פצוע וגם שיחק 60 דקות נגד אתלטיקו, ובהחלט היה לו מקום בהרכב. אצל ארדה רואים בבירור שקשה לו מאוד עם ה 3-3-4 של בארסה, נראה אבוד לגמרי והתמקד בלהיות קייטע הטורקי. אני לא קובר אותו לגמרי, אבל הוא לא מסוגל להביא כרגע את הערך המוסף.

 

בלי הנוכחות של סווארס, לסוסיאדאד היה הרבה יותר קל לצאת החוצה לניימאר (קבלת החלטות בעייתית מאוד אתמול), ועם סרג׳י רוברטו שלא עושה את החיתוך הקלאסי של אלבה בצד שמאל כל האגף שלנו היה משותק.

 

ויש את מסי – בכושר חרבנא, ואין טעם לכבס את זה. זה לא רק המיקום המוזר במגרש, זאת קבלת ההחלטות. העובדה שאחוז הדריבלים המוצלחים שלו צנח ב-30 אחוז לא קשורה למיקום. גם הכדורים שהוא פיספס אתמול אלה כדורים שהוא אוכל לארוחת בוקר. אולי העייפות המצטברת מתחילה לתת את אותותיה (משחק בלי מנוחה אמיתית מאז נובמבר), אולי זה ה-500, אני לא יודע. לפני שבוע וחצי הוא היה ב GOD MODE בדריבלים נגד בוליביה. אין לי תשובות. מותר לחלוטין לבקר את מסי כי הוא המנוע העיקרי שמניע את המכונה הזאת, ואין לנו מה לחפש ללא חזרה שלו לממוצע.

 

הטוב: אין.

 

הרע: הכל.

 

המכוער: ארבלואה.

 

ההרכב:

 

בראבו (4).

אלבס (4),פיקה (4), מסצ׳ראנו (5), סרג׳י רוברטו (5).

ראפיניה (5), בוסקטס (6), ארדה (2).

מסי (3), מוניר (3), ניימאר (4).

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו