סופר 8

מה אספר לכם? שמיניה בקאמפ נואו לא ראינו הרבה זמן. האחרונה הייתה לפני 14 שנים כשלוגרונייס הצנועה הגיעה לקאמפ וקיבלה 8 בראש עם סטויצ’קוב, ג’ובאני ורונאלדו המקורי כמככבים. מאז ראינו שביעיות (בילבאו), שישיות (ולנסיה), וחמישיות (אי אפשר בלי רעל), אבל שמיניה עוד לא. ותוסיפו לזה 3 קורות, נבדלים שגוים ויום טוב במשרד של אנדרס ופרננדס ויכול להיות שהיינו רואים תוצאה דו ספרתית, אם לא די באחוזי אחזקה בידיוניים (87:13).

 

 

אז בארסה דרסה בתצוגת כדורגל נפלאה את אוסאסונה. ראינו שוב חזרה ל 3-4-3 (או אפילו 4-3-3) עם מסצ’ראנו, פויול ואבידאל מאחורה ועם דני אלבס כקשר לכל דבר. ססק ומסי שיחקו חופשיים לגמרי והפכו את היהלום באמצע לסירוגין גם ל 3-5-2, או ל 3-6-1. אוסאסונה יכלה רק לרדוף אחרי צללים ולהתפלל שמשיח יבוא, אבל המשיח לובש בלאוגרנה והיום הוא דפק אותה עם שלושער מצוין + 2 בישולים + 2 קורות. עוד יום בעבודה. אין ספק שהשער המוקדם של מסי הוריד הרבה לחץ ושיחרר את כל הצ’אקרות, עוד לפני ששגיא כהן מדבר על עוד שחקן פח מפינלנד שהוא כוכב בהתהוות, או שיעקבי זועק ש”זאת לא בארסה שאנחנו מכירים”.

 

לא נלאה אתכם בעוד סיפורים על השילוב המופלא של ססק במכונה, כמה טוב שיש בוסקטס באמצע ולא קייטע, כמה טוב שיש קפיטא’ מאחורה, וכמה טוב שוייה יגיע למסטאייה עם מומנטום של גולים.

 

ביום רביעי משחק סופר חשוב בולנסיה. כל העיניים לשם.

 

הטוב: מה לא טוב ב 0-8?

 

הרע: בסטנגה זה היה 16.

 

המכוער: אבל הוא טוען שהוא שחקן על, עשיר וחתיך.

 

ההרכב:

ואלדס (6).

מסצ’ראנו (7), פויול (7), אבידאל (8).

דני אלבס (8), תיאגו (7), בוסקטס (7), צ’אבי (8).

מסי (9), ססק (8).

וייה (8).

 

70,594 צופים בקאמפ נואו.

שפט: מוניס פרננדס (בסדר). צהובים: וייה.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023