סכנת החלקה

באופן כללי, היה משחק טוב לצופים הניטראליים. המון לחימה, חלק לא מבוטל ממנה הושפע מהבריכה בסאן מאמס, וחלק משופט שאיבד את הרסן ונתן באופן חופשי לכל אחד למשוך בחולצות ובמכנסיים ללא הפסקה, כדורגל של האייטייז פר אקסלנס. רק חסרה הופעת אורח של גויקוצ’אה ומארדונה.

פפ גווארדיולה אמר שהמשחק היה “שירה לכדורגל” ואחד המשחקים הטובים ביותר השתתף בהם כמאמן ברצלונה. “אנחנו מרוצים, איך לא נהיה מרוצים מהרצון שהשחקנים הראו וההשקעה שהם הציגו, מול יריבה מאוד איכותית”.

 

הסאן מאמס אינו משטח עילאי לכדורגל בתנאי גשם כבדים. כמוהו, גם הראמון סאנצ’ס פיחואן – שהמחסור בניקוז תת קרקעי נורמלי של המים אצלו, ביטל את המשחק שלנו שם ב 2006. גם אני קראתי את ביטול משחקי הנוער מסביב אמש שם, וכבר חזיתי תוצאה קודרת. כש 75 מהגולים אמש נכבשים בגלל הגשם, זה רמז מספיק עבה.

 

מצד שני, ניצחנו כבר משחקים בתנאים כאלה, ואמש היו לנו מספיק הזדמנויות כדי לקחת את המשחק הזה בלי לבכות על הגשם. שיחקנו טוב יחסית לתנאי המגרש וקבלת החלטות יותר טובה בנגיעה האחרונה הייתה גומרת את המשחק לפני דפיקות הלב המיותרות. פלאשבק לשנה שעברה, עם גשם פחות חזק, ומול כל “הלחימה” של האריות.

כמו שנאמר כבר, קשה לבקר את השחקנים כשהם נעים על גבי דשא טובעני עם אזיקונים הדוקים בקרקע. אפשר להעריך את זה שהם ניסו וניסו וניסו, והרעב הזה מבורך. אלמלא הוא, היינו יוצאים בתחושה יותר פסימית.

רעל מדריד תנצח גם במסטאייה, וכשהיא תגיע לסאן מאמס, יהיה גם חמסין. אנחנו צריכים לסמוך על עצמנו, בלי לפלל למעידות שלה ולהתאכזב אחר כך. המרווח כרגע הוא היחיד שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו.

 

הטוב: נלחמנו. איכות השידור הנדירה של קנאל פלוס.

 

הרע: גשם, גשם, גשם.

 

המכוער: החבל המנדרילי העולז שלכם.

 

ההרכב:

ואלדס (6).

דני אלבס (6), מסצ’ראנו (5), פיקה (5), אבידאל (6).

צ’אבי (6), בוסקטס (6), אינייסטה (6).

אדריאנו (4), מסי (6), ססק (6).

 

חילופים: אלכסיס (6), וייה (5), תיאגו (לא שיחק מספיק).

 

שפט: פרדס רומרו (רע): גם שמר את הצהובים בכיס על תפיסות בלתי פוסקות בחולצה, וגם פיספס פנדל של אדריאנו.

 

צהובים: פיקה.

 

40,219 צופים בסאן מאמס, בילבאו.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו