עוד לא…

לא יאומן, אבל אחרי הפנצ׳רים של מדריד, בארסה תלויה רק בעצמה, גם אחרי 2-2 מעצבן נגד חטאפה

מאז ולנסיה וגרנאדה אנחנו בעצם רק דוחים את הקץ, ואת השיויוןשהיינו צריכים לקבל נגד בילבאו ומסצ׳ראנו הציל, קיבלנו אתמול. זה לארק אלבס, זה מצב מנטלי שלם של הקבוצה, וסגל שרוצה כבר שהעונהתסתיים. ראיתם הייטב כיצד טייו ׳סופר׳ את טאטה בחילוף המביך שלובדקה ה-90 (90 דקות מאוחר מדי במקום פדרו האנמי), ולדעתי זהמשקף את הלך הרוח העכשווי בחדר ההלבשה. בעצם, משקף כברהרבה זמן את הרסן שטאטה איבד, ואת היכולת לסחוף אותם לעודפסגהלא שהיו לו כל כך הרבה יכולת לפני כן.

הטקס לטיטו, והוידאו שהוקרן לכבודו היה הדבר המעניין היחידבמשחק. ולחשוב שבמשחק הבית הבא נפרד סופית מפויול. איזו עונה

אני קורא את המשפט הזה הרבה:

“אני חושב שמה שחסר בטאטא זה הטירוף שהשחקנים שלנו צריכים שיחדירו בהם”

הכדורגל הוא דבר נזיל מאוד. מאוד, כנ״ל לגבי דינמיקה של חדר הלבשה. שים לב כיצד מוריניו,״המוטיבטור״ הגדול בעולם, ששחקניו ״ירצחו בשבילו״ מאבד חדר הלבשה שוב ושוב. יש גבול לכמה אטרףאפשר להחדיר כשהמומנטום אינו טוב, או שהסגל שבע או סיבות אחרות. יש מספיק דוגמאות למאמנים עםאישיות של טוסטר משולשים שלקחו אליפויותהאחרון אצלנו היה רייקארד, דלוח ויבש כמו מדיח כלים,אבלנהנה מאחידות של חדר ההלבשה בהצלחה. כמובן שדברים התחילו להתפרק הוא היה הראשוןלמוקד ולזריקת הזין.

 

שנה בלי כלום היא לא מבורכת, אבל היא לא בהכרח דבר רע. בהנהלה נורמלית, זה היה הגונג שמבשר עלשידוד מערכות הכרחי אחרי שנים חסרות תקדים של הצלחה. בהנהלה שלנו, אי אפשר לדעת, וזה הדברהיחיד שחורה לי.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023