עוד צעד

בארסה קרובה ניצחון אחד מאליפות אחרי 0-2 נוח על סוסיאדאד ואיבוד נקודות של המנדרילים נגד ולנסיה. ניימאר ופדרו (גולאסו) כבשו.מסי. ג’ורדן. פדרר. כולנו ברי מזל שיצא לנו לראות אותם במהלך חיינו. ויש 86,047 עוד יותר ברי מזל שראו היום את פדרו דופק גולאסו מהסרטים. פאקינג מספרת. מעניין אם היה אפשר להמר על זה לפני המשחק ומה היה היחס.

 

אבל צחוק צחוק, זה היה שער חשוב. משחקים כאלה – במחזורים האחרונים של הליגה, אחרי שאתה מגיע לשיא מסויים – הם די קשים. מה שחשוב בהם הוא רק לקחת את הנקודות, ובדקות האחרונות בארסה ממש התגרתה במזל והתקשתה, משום מה, להחזיק בכדור. ואז בה פדרו, סגר עניין ושלח את כולם לתפוס את הראש. אני לא יודע מה היה יותר מצחיק – שפדרו כובש כזה גול, או שהוא רץ לחגוג אותו עם דוגלאס.

 

נחמד לסגור חשבון גם עם סוסיאדד – הקבוצה היחידה העונה שניצחה את בארסה, את ריאל ואת אתלטיקו עם מאמן אחר בכל פעם – אבל הכי חשוב שלואיס סוארס לא ספג צהוב שהיה גורם לו להיעדר מהמשחק מול אתלטיקו. משעשע שבתחילת השנה באנואטה, לוצ’ו סיפסל את מסי וניימאר, והערב אף אחד מהשלישייה לא הוחלף.

 

נחמד גם שבוסקטס, ג’ורדי אלבה וראקיטיץ’ קיבלו מנוחה לפני הגומלין מול באיירן. No Busquets, No Party, אבל אף אחד לא יזכור את זה. ומפה לשם, בארסה עם משחק שביעי ברציפות בלי לספוג. איזה קאמבק של ורמאלן, יא אללה.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023