עייפות החומר

בארסה סחוטה מהקלאסיקו, סחטה תיקו 1-1 במסטאייה אצל ולנסיה. ליאו מסי כבש בפנדל, ויקטור ואלדס מנע מבוכה.

אני בסדר עם התיקו הזה ומסכים לגמרי עם המנטרה שאי אפשר שקבוצה שמשחקת כל 3 ימים ועם פער מבטיח תמשיך לשחק כמו מכונה ותדפוק תצוגת פלייסטיישן לולנסיה במסטאייה. מי שמתאכזב, כנראה לא מבין שמדובר בבני אנוש. סיסטמטית והיסטורית האיצטדיון הזה עושה לנו חיים קשים, ו-ולנסיה, למודת ניסיון ממה שהיא קיבלה מרעל מדריד, פחות התחרעה על המגרש, והתמידה במה שהיא מציגה תמיד מולנו – הנעת כדור איכותית ולחץ על המגרש. זה בראשות אבר באנגה, שתמיד מגיח לדפוק הופעה נגדנו, גם אחרי סוף שבוע של אלכוהול וזונות, לפחות לפי העיתונות המקומית.

אין סיבה לפול גז בניוטרל בפרק הזמן הנוכחי. לעניות דעתי היכולת הזאת תמשך גם נגד חטאפה וגרנאדה ושנעלה הילוך נגד מילאן וגומלין הקלאסיקו. אין ספק שרוטציות נחוצות וגם נראה כמוהן נגד חטאפה, יתכן מאוד שאתמול, אבל אלה השיקולים של ראורה. האם הוא מאמן בובה? כפי שרשמתי בדיון של הצוות הטכני, אין לדעת מה המצב של טיטו כרגע בטיפולים המאוד מאוד קשים של כימו והקרנות, במיוחד אחרי שהודיעו שהוא ישאר בניו-יורק עד סוף מרץ. האם ישנה תגובה חיובית של הגידול? האם חס וחלילה לא? ליבי, ליבי איתו. אפשר לראות בהודעות של השחקנים ברשתות החברתיות שלהם כמה יום הסרטן הבינלאומי פתאום מקבל משמעות אחרת, ופה צריך להכנס עוד מימד של הבנה לגבי היותם בני אדם ולא מכונות, ואיך הם מתמודדים עם כך שהמאמן שלהם נמצא בסכנת חיים.

לאלה שתוהים לאן נעלם משחק הלחץ, היה שיח על כך בדיון הטקטיקה. הוא לא נעלם, אבל עקב העובדה שהטיטו-טים פרוסה על יותר מרחב ושמה פחות דגש על הפיכת המגרש המשוחק לשליש (בצורה הכל כך ברורה של פפ). יש פחות לחץ, אבל יותר מקום למשחק מעבר, וזה היבט שמנסה לנצל יותר את רביעיית הקשרים ועל הדרך להוציא עוד מססק פברגאס.

מילה אחת טובה ואחרונה לואלדס, עם הצלה באמת פנטסטית, שמנעה מהתליינים הקבועים להצית את האבוקות ולהכריז על משבר.

 

הטוב: פער 16 מרעל מדריד.

 

הרע: פער 9 מאתלטיקו מדריד.

 

המכוער: האם באמת מישהו מתגעגע לשגיא כהן במקום אוחנה?

 

 

ברצלונה

ולנסיה

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

8

גוואיטה

7

אלבס

6

פאריירה

6

פיקה

6

ראמי

7

מסצ’ראנו

6

קוסטה

5

אלבה

7

סיסוקו

7

צ’אבי

6

טינו קוסטה

5

בוסקטס

6

רואיז

5

ססק

6

ברנאט

4

פדרו

5

באנגה 7

מסי

6

גוארדאדו

5

אינייסטה

8

סולדאדו

5

חילופים

חילופים

פויול- 55′

7

קנאלס

6

וייה -71′

5

פיאטי

4
תיאגו – 91′ לא שיחק מספיק ג’ונאס לא שיחק מספיק

סטטיסטיקה

ברצלונה

ולנסיה

ניסיונות לשער

10

17

מתוכן למסגרת

2

5

קרנות

5

6

עבירות

13

19

צהובים

1

3

החזקת כדור

66%

34%

 

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו