עכשיו מעונן

זה לא רק הגשם בחוץ, בארסה ממשיכה לחרוק בליגה עם הפסד היסטורי בקאמפ נואו, 0-1 לסלטה ויגו. החניכים של לואיס אנריקה פגשו 4 פעמים את הקורה והחמיצו בלי סוף.”איזו מכה״.

 

״אם נשחק ככה, לא נזכה בכלום״.

 

״לא היה קישור, אבל השלישיה מקדימה פגעה 4 פעמים במשקוף״.

 

 

״מכה״.

 

״הקורה, 4 פעמים. השוער סרחיו, מנע ניצחון ברצלונאי״.

 

__________________________________________________________

 

הימים האפורים האלה.

 

לא אכחיש. הלכתי לישון עם תחושת איכסה, וקמתי עם תחושת איכסה. זה מתחיל בראש הפרמידה, ומשם זה מחלחל למטה, עד לדשא. ההפסד בקלאסיקו לא היה סתם הפסד, הוא פגע ממש במוראל של הקבוצה. כשלוצ׳ו דיבר במסיבת העיתונאים לפני הסופרקופה נגד אספניול, ראו ממש בדיבור שלו ובתנועות הידיים שהתדמית הנונשאלנטית שהוא העמיד עד לכאן, מתפוררת.

 

היינו צריכים לנצח אתמול. בגדול. הכישרון הפסיכי שיש לנו מקדימה הספיק ל-4 קורות ו-9 (!) הצלות של סרחיו, וככה היינו אמורים לדלג על המשוכה הזאת ולהתנהל ״עסקים כרגיל״. אבל זה לא. אנחנו ננצח עוד משחקים העונה בזכות הכישרון שיש לנו מקדימה, אבל הקישור שלנו פרובלמטי ברמות, וההגנה זה משהו שפשוט לא בא לי לכתוב עליו מרב עצבים.

 

בתחילת 2011, חאבי וראס הגיע עם סביליה בקאמפ נואו, דפק הופעה קלאסית של שוער אורח ולקח נקודה עם סביליה. אבל שם הייתה דרך, לא היו ספקות לגבי פפ, והחליקו את זה. פה אין לנו דרך וכפי שנאמר כמה פעמים – אנחנו כרגע אסופת כוכבים שמסתמכת נטו על גאונות של החלק הקדמי. אני לא יודע איך לאכול את הנתון הזה, שראקיטיץ׳ וראפיניה החליפו ביניהם מסירה אחת ב-90 דקות. לוצ׳ו אומר שאנחנו מקדשים את המסירות, וצמד הקשרים הקדמיים שלנו מחליף מסירה אחת כל המשחק. מדהים.

 

 

אגב, אני חושב שראפיניה היה שחקן הקישור הכי טוב במחצית הראשונה. הוא חטף המון (5), נלחם, לחץ ודחף קדימה. הרבה יותר טוב מהכלום והשום דבר שהוא נראה לפני אמש.

 

לגבי ההגנה – תשאל כל אוהד של קבוצה גדולה אחרת מה רביעיית ההגנה שלו, והוא ידקלם לך את זה מתוך שינה. אצלנו אין את זה, ואתם יודעים מה יותר גרוע? גם יום רביעי באמסטרדם זה כנראה ישתנה, וגם יהיה שם שוער אחר. רק שלוצ׳ו לא יבחר ״לזעזע״ את אלבס וישים את דגלאס במקומו.

 

אני לא אוהב את סווארס בימין, אם לשם כך הבאנו אותו – לא עשינו כלום בשידרוג אמיתי של הקבוצה. הבחור צריך לשחק באמצע, לארגן לעצמו מצבים לרגל ימין החזקה ולא להסתבך בניסיון לארגן מצב לרגל הזאת.

 

המשחק הזה היה קריטי להפוך מומנטום רע מהקלאסיקו, ובמקום זה התחפרנו עוד יותר בקרקע. מה שהופך את המשחק באמסטרדם לקריטי ממש, גם על הבית באלופות, וגם למומנטום הכללי של הקבוצה, ויש לנו גם את אלמריה בחוץ עם עוד בונקר קלאסי. תענוג.

 

הטוב: יש בחירות ב 2016. אולי אפילו לפני.

 

הרע: יש עוד זמן לשם.

 

המכוער: תכינו את עצמכם לשבוע קשה.

 

ההרכב:

 

בראבו (6).

אלבס (3), מסצ׳ראנו (5), מאתייה (4), אלבה (5).

ראקיטיץ׳ (4), בוסקטס (5), ראפיניה (5).

סווארס (6), מסי (5), ניימאר (5).

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו