פירסט קלאס

בארסה עם ניצחון 0-2 גדול על מנצ’סטר סיטי באנגליה מתקרבת עוד קצת לרבע גמר אלופות. מסי (פנדל) ואלבס כבשו.אני יכול לספר לכם ממקור ראשון שהציטוט של מוריניו, ״בארסה הגרועה ביותר של השנים האחרונות״ – כיכב בחדר ההלבשה אמש לפני המשחק ושימש כמקור מוטיבציה ענק לשחקנים. תודה חמוריניו.

 

מה שהתפתח אתמול במשחק נעוץ בנו וגם בסיטי. טאטה מהצד שלנו, עשה את מה שפפ עשה לפלגריני בקלאסיקוס נגדו – פוזשן, פוזשן ולהרוג את המשחק בבונקר המודרני. לא מספיק רק למקם 5 קשרים איכותיים באמצע, הם גם צריכים לעבוד בשטחים היחסית מצומצמים שיש להם, בלי להתקע ברגליים אחד של השני ומול הלחץ של יא יא טורה ופרננדיניו, ואת זה השחקנים עשו באופן מושלם. אני אחזור שוב, בוסקטס אתמול העניק תצוגה של קשר אחורי שצריכה להכנס לספרים. זה לא רק התנועה בין החללים, זה גם שהוא עושה את זה כמו רוח. נבאס מתחיל ריצה, פתאום בוסקטס מופיע ולוקח לו. סילבה בורח מאלבה באגף, פתאום בוסקטס בא ולוקח לו, וכל זה מול תוך כדי זה שהוא צריך לשים עין על יא יא הגדול.

 

הצ׳ילאני מנגד, אחרי 5493504 ראיונות בהם הוא אמר שהוא לא מתכוון לשנות את השיטה שלו, כן שינה את השיטה שלו. אני חושב שזאת תעודת כבוד וחתיכת טפיחה על האגו שלנו, שעדיין, 6 שנים אחרי – קבוצות מהסדר גודל הזה עושות התאמות נגדנו. מצד שני, מדובר בפחדנות לשמה. בגומלין לפלגריני לא תהיה ברירה והוא יתחרע עם אגווארו והחברים, שם אולי נראה אמת מידה למה שיכלנו להתמודד נגדו אמש.

 

אני גם הולך עם ההרכב הזה לכל המשחקים הקריטיים שיהיו לנו בהמשך העונה, כשאנחנו נצטרך למצוץ את החיים ליריבות. במשחקי בונקר קלאסיים בבית, עדיף כמובן שנשחק ב 3-3-4 הקלאסי.

 

עוד טפיחות על השכם: זה הפוזשן הכי גרוע של סיטי ב-5 השנים האחרונות. קבוצה שבאנגליה נהנית מפוזשן של 58% בממוצע ומאמללת את היריבות שלה בשליטה ובהתקפות מרחבה לרחבה. כמה פעמים היא נעצרה על 0 שערי זכות בשלוש השנים האחרונות בבית? – 4. לא רע.

 

אין דין סקילה בקהילה על לפנק את אלבס במחמאות, כפי שהוא במשחקים האחרונים. הבעיה היא שאנחנו לא יודעים מתי זה יגמר. אלבה אתמול היה מצוין (7 תיקולים, הכי הרבה במגרש) ובעיקר מנע את מרחבי הריצה לנבאס. פיקה ומסצ׳ראנו היו בסדר גמור, אבל זה לא ערובה לכלום חוץ מעוד קצת ביטחון עבור שניהם. אגב פיקה, הוא אחראי לכך שלקחנו את מרבית ההתמודדויות באוויר אתמול (68%).

 

לא צריך להיות חזירים, אבל כן, יכלנו לסגור את ההתמודדות אתמול לגמרי. ואין לי שום טענות לטאטה – במערך הקיים הגענו למספיק הזדמנויות לסגור סיפור, מבלי לחשוף את עצמנו לגמרי.

 

ומילה אחרונה טובה לויקטור – נוראי כהרגלו בכדורי הגובה (ונתון חשוב לקראת הגומלין), מדהים כהרגלו באחד על אחד. ההצלה מול סילבה הייתה פירסט קלאס.

 

ההתמודדות רחוקה מלהיות גמורה, ובארסה רגילה לירות לעצמה ברגל, גם במעמדים כאלה. עם אגווארו וסיטי תוקפנית במיוחד זה לא יהיה קל בגומלין, אבל לפחות יש לנו כמה יריות ברגל TO SPARE.

 

הטוב: ניצחון במנצ’סטר! ביכולת טובה למדי של הקבוצה.

 

הרע: יש עוד גומלין.

 

המכוער: אוסף הדבילים שמפרשנים לנו משחקים IS TOO DAMN HIGH. ארבל, שקיא, זוהר. השם ירחם על האוזניים.

 

 

 

 

 

ברצלונה

מנצ’סטר סיטי

השחקן

ציון

השחקן

ציון

ואלדס

8

הארט

6

אלבס

8

סאבלטה

6

פיקה

8

קומפאני

8

מסצ’ראנו

8

דמיקלס

4

אלבה

8

קלישי

5

צ’אבי

8

נבאס

5

בוסקטס

9

טורה

7

אינייסטה

8

פרננדיניו

6

ססק

8

קולרוב 4

מסי

8

סילבה

6

אלכסיס

8

נגרדו

6

חילופים

חילופים

ניימאר – 74′

7

לסקוט

5

סרג’י רוברטו

לא שיחק מספיק

דז’קו

5
נסרי 5

סטטיסטיקה

ברצלונה

מנצ’סטר סיטי

ניסיונות לשער

10

9

מתוכן למסגרת

4

3

קרנות

4

1

עבירות

10

19

צהובים

2

2

החזקת כדור

68%

32%

 

 65,094 צופים בסיטי אוף מנצ’סטר

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו