פראיירים

בארסה ריחמה על רעל מדריד איכותית ופצועה והוציאה רק תיקו 1-1 מהביבנבאו. ססק כבש לבלאוגרנה

לצאת מהביבנבאו עם תחשות החמצה זה לוקסוס, בואו נשים את זה קודם כל על השולחן. בשנים האחרונות הסטטיסטיקה אולי תספר שהפכנו אותו לחצר האחורית שלנו, אבל אי אפשר להקל ראש בראי ההיסטוריה. אוהדי הצלחות וטרמפיסטים בטוחים שפער 15 והגנה פצועה שלהם מבטיחים מאניטה, אבל המציאות מדברת אחרת, דופקת להם סטירה ומחזירה אותם למציאות. רעל מדריד בביתה רבותיי, בקלאסיקו, לא תוריד את המכנסיים. פעם בכמה שנים 2-6 כזה יכול לקרות, לא כל שני וחמישי.

וכן, אנחנו פראיירים. אחושילינג פראיירים. כמה פעמים יצא לנו להתקל בהגנה מחורבת שלהם כמו שהיה היום. וראן היה טוב מאוד, אבל חלק מהטעויות הקריטיות במצבים שלנו הגיעו ממנו, ומרבית האשמה היא בסיומות המזעזעות שלנו וכמובן בקוון האהוב בברנבאו שיודע ששורקים רק לקבוצה אחת.

אני כן אפרגן למדריד על מחצית ראשונה מצוינת, ולחץ גבוה יוצא מן הכלל על ההגנה ועל צ’אבי ואינייסטה, בדומה למחצית הראשונה של גמר הגביע הטובה מאוד שלהם. החצי השני היה שלנו, גם בגלל שאי אפשר ללחוץ את בארסה 90 דקות. כרגיל בעטנו בדלי מכל הכיוונים ומכל המדרגות ומצבים כאלה בברנבאו לא מחמיצים. מי שציפה מבארסה להתחרע על המגרש ולטחון אותם פשוט חי בללה לנד. בארסה הניעה והניעה והגיעה בדיוק לכמות המצבים המספקת כדי לסגור את ההתמודדות הזאת, התחרעות כזאת או אחרת הייתה נגמרת בתסריט המוכר של מתפרצת וגול שלהם.

שימו לב אגב לסטנדרט השיפוט במשחקים מולם. העבירות הרגילות בקלאסיקו אצלהם נהיות נורמה ולא עניין בר שריקה, ורק העבירות “הקשות” והמחאות כן מתוגמלות בצהוב. ככה מקבלים 3 צהובים מ-19 עבירות, נמלטים כל הזמן מצהוב שני ומשחקים ביד.

אינדבדואלית אני חושב שקיבלנו משחק טוב מפיקה, פויול, אלבה ואלבס. אלבה עוד נאלץ להתמודד מול מוריניו ששלח אליו לקו גם את אוזיל, מודריץ’, אסיין וכריסטיאנו והגיב לא רע. אלבס היה מצוין דפנסיבית, פויול היה פויול (כולל זריקת המצית של קונטראו מהמגרש) ופיקה היה מצוין. הקישור חזר לעצמו אחרי מחצית ראשונה בה הוא נעלם לגמרי. מסי ופדרו ביום מקולל בו שום דבר לא הלך, גם המסירות הפשוטות.

1-1 יכולה להיות תוצאה טובה, אבל אי אפשר לדעת איך הקבוצות יגיעו בעוד חודש לגומלין. חודש זה נצח במונחי כדורגל, ומדריד תבוא בריאה יותר ועם פינטו אי אפשר לדעת איפה זה יגמר. כהרגל בקודש במועדון הזה, עד לגומלין הזה אנחנו נבכה את ההחמצות האלה של פדרו, ססק, מסי ואלבה.

 

נ.ב, לא הייתה קרן בדרך לשער של מדריד. just sayin’

 

הטוב: תיקו בברנבאו.

 

הרע: רק תיקו בברנבאו.

 

המכוער: אבי נמני, רעליסט שרוף לא מסתיר את חוסר האובייקטיביות לאורך כל השידור, בזמן שרמי וויץ הקשיש ישן צהריים.

 

 

ברצלונה

רעל מדריד

השחקן

ציון

השחקן

ציון

פינטו

5

לופז

7

אלבס

7

אסיין

6

פיקה

8

וראן

7

פויול

7

קרבאליו

4

אלבה

6

ארבלואה

4

צ’אבי

6

אלונסו

6

בוסקטס

7

חדיירה

5

ססק

7

קאייחון

4

פדרו

4

אוזיל 7

מסי

5

בנזמה

5

אינייסטה

8

כריסטיאנו

5

חילופים

חילופים

אלכסיס – 75′

לא שיחק מספיק

מודריץ

4

תיאגו – 84′

לא שיחק מספיק

היגוואין

4

סטטיסטיקה

ברצלונה

רעל מדריד

ניסיונות לשער

10

10

מתוכן למסגרת

4

2

קרנות

3

7

עבירות

5

19

צהובים

3

3

החזקת כדור

62%

38%

 

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו