פרידה ראויה

פרידה ראויה לצ׳אבי המלך עם משחק בית אחרון בקאמפ נואו והנפת גביע האליפות השמיני שלו. על הדרך 2-2 נגד דפורטיבוהעיקר: אין פצועים לגמרים החשובים באמת. ראינו את ורמאלן ואת העילוי דוגלאס, והאגדה צ׳אבי קיבלה את הכבוד הראוי.

 

נקדיש לצ׳אבי אייטם מיוחד כשהכל יגמר, בינתיים הנה משהו שאני כתבתי לכבודו ביום נאום הפרידה שלו:

 

לצ׳אבי הרננדס יש את התארים, יש את השערים ויש את הבישולים כדי לקבע את מעמדו כקשר הגדול ביותר אי פעם שבירך את הדשא של הקאמפ נואו בסימני הסטופקס שלו. וזאת חתיכת רשימה שהוא משאיר מאחוריו, כולל המנטור ג׳וזפ גווארדיולה, וזה הישג לא פשוט.

 

אבל לנו לא אכפת מכל הדברים האלה. באמת שלא. צ׳אבי בשבילנו הוא הרבה יותר מזה. מהשחקנים הבודדים שגדלים איתך ומעצימים את האהבה שלנו למועדון הזה. מהשחקנים הבודדים שבאמת פורטים על הלב שלנו כשהוא משחק. מהשחקנים הבודדים שיודעים מה זה לאהוד את בארסה כי הוא באמת משלנו. ממגרש הבטון בטראסה עם מדי בארסה קרועים, דרך הלה מאסיה בגיל 11, ועד להכתרה כסמל. כשחקן המעוטר ביותר בכל הזמנים במועדון, שיאן ההופעות הבלתי מעורער, והאדריכל של הקבוצה הגדולה בהיסטוריה, ואחת הנבחרות הטובות בכל הזמנים.

 

אז מה אומרים לאגדה הזאת כשפוגשים אותה? כשנוגעים בה? בעיקר מגמגמים. ״אתה אגדה, הקשר הכי גדול שזכיתי לראות״. ״[חיוך], יש יותר גדולים ממני״.

 

לא חביבי.

 

אתה הכי גדול.

 

עוד אחד שלוקח לנו חתיכה מהלב, אבל דואג שכל מה שנשאר ימשיך להיות החלק הכי מאושר שיש.

סשה

מה אוהדי בארסה אומרים

פנקו את עצמכם ואת הבית שלכם!

מוצרי ברצלונה מקוריים עם משלוח לישראל

הסקר!

האפליקציה שלנו

התוסף שלנו לכרום