פתיחה חלומית

גוליאדה על סוסיאדאד, קאמבק ושער של וייה, צמד של מסי ופאנצ’ר של רעל מדריד. שבוע מצוין!

חוסה אנחל, המגן השמאלי של סוסיאדאד, ההוא שהיה מועמד אלינו בשנה שעברה ובנס לוצ’ו חטף אותו מאיתנו, 4 שעות לפני המשחק: “בארסה עוד לא בקצב ואנחנו מתכוונים לנצל את זה”. 

מאוד שמחתי לראות היום תפוקה שלמה של MVP, עם כל הסמנטיקה שיש בזה. המשחק באופן כללי לא היה קונצרט אמיתי כי גמרנו אותו ברבע שעה והשחקנים נחו (בצדק מוחלט) בהמשך, במיוחד במחצית השנייה.

אני לא חושב שסוסיאדאד הייתה יריבת פח מוחלטת היום. ההגנה שלה הייתה מביכה לעיתים (במיוחד בשער החמישי של וייה) אבל היא הניעה כדור בצורה די טובה וחופשית, בטח יותר מיריבה ממוצעת בקאמפ נואו. חלק מזה בזכות משחק לחץ אולי ב-20 אחוז תפוקה של בארסה. טבעי לפתיחת עונה, אבל משהו שנצטרך לעלות ברמה לקראת יום חמישי.

צ’אבי היה פנטסטי היום. הוא נכנס ממש טוב למשחק וברגע שמתחילים העקבים אפשר לראות את זה. דווקא ססק לא היה יותר מדי נייד היום לכיוון הרחבה. אני מסכים לגבי בוסקטס, טעויות טירוניות שהזכירו את עונת הבכורה שלו, אבל בקטעים האלה הוא נוהג לא לשמור על עקביות.

אמיגו טייו. יתכן שהוא עבר ניתוח החלפת מוח לפני שריקת הפתיחה, כי ההבדל בין טייו של משחקי ההכנה לבין זה של אתמול הם עצומים. המון סובלנות, מחשבה קדימה, מעט מאוד ראש בקיר, בדיוק ההפך מהפרה-טמפורדה.

וכמובן איך אפשר שלא להתרגש מהשער של וייה. משהו שיקפיץ גם את האוהדים המנומנמים ביותר. מרגש עד דמעות.

פתיחת עונה ראויה ובונוס נחמד מולנסיה. אפילו יותר מנחמד, כי כשהמנדרילים יכנסו לקצב, הם יאבדו מעט מאוד נקודות. ואם מקרה סולדאדו מלמד משהו, גם על האנשים בשחור אפשר להמשיך לא לסמוך.

 

הטוב: פתיחה חלומית.

 

הרע: קלאסיקו בעוד 4 ימים.

 

המכוער: דלגאדו פריירו מנע פתיחה יותר מתוקה.

 

 

ההרכב:

ואלדס (6).

דני אלבס (5), פויול (7), מסצ’ראנו (7), אלבה (6).

צ’אבי (8), בוסקטס (6), ססק (6).

פדרו (6), מסי (8), טייו (8).

 

מחליפים: פיקה (7), אינייסטה (7), וייה (לא שיחק מספיק).

 

סטטיסטיקה:

בעיטות לשער: ברצלונה 18, סוסיאדאד 6.

למסגרת: בארסה 10, סוסיאדאד 2.

עבירות: בארסה 8, סוסיאדאד 11.

החזקת כדור: בארסה 70%, סוסיאדאד 30%.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023