צמד רעים

מסי המציא, ניימאר השלים. פעמיים. בארסה שומרת על המקום הראשון אחרי 0-2 טוב על אתלטיק בילבאו

כיף לרשום את הדעה שלי אחרי הדרבי של מדריד 🙂

באופן כללי, משחק טוב שלנו. בילבאו היא קבוצה מעולה גם בלי אנדרהררה, והיה מאוד מרשים לראות את ההתאמות הקטנות שלוצ׳ו עשהבהגנה והחזרות המעולות של בוסקטס כבלם שלישי כדי למנוע אתמשחק הלחץ הקדמי שלהם. תרגום מוקדם של המצבים שלנו במחציתהראשונה היה יכול לשלוח אותנו יותר שקטים להמשך המשחק במקוםלכסוס ציפורניים ולזרוק פיצוחים על הטלוויזיה כשפדרו מבזבז עודמצב.

מצב הקישור היום לא היה כזה ברור. ראקיטיץ׳ שיחק מאוד לרוחב, ואינייסטה גם ירד אחורה, כך שלעיתיםלא היינו עם קשר 50-50 פר אקסלנס. הייתי שמח לראות יותר החלפת מסירות בין השניים כדי לשבור אתהלחץ שהיה באמצע. אני יכול לקבל הסבר שהם עשו זאת בשביל העליות של מונטויה ואלבה ביחד. 

אינדבדואלית, היה משחק באמת טוב של מאתייה (17 יירוטים, 0 איבודים), וגם ידע לצאת יפה מאודממצבי לחץ. אלה שמדברים על ״סתם את הפיות״ בהקשר שלו כנראה עם זיכרון קצר מאוד ממופעהאימים נגד ויאריאל. בכל מקרה, ידענו שהוא בלם ליגה טוב מאוד, עכשיו הוא צריך להראות עקביות

מונטויה התחיל חלש מאוד, אבל השתפר מאוד בהמשך. טבעי ששחקן שראה דקות בפעם האחרונהבאפריל יציג מעט חלודה. במחצית השנייה הוא היה בסדר גמור

אלבה גם התחיל ככה ככה והשתפר בהמשך. הוא כרגיל סומך בעיניים עצומות על המהירות שלו ומרשהלעצמו להשאיר חללים מאחוריו. כשזה לא עובד, בילבאו הגיעו להרמות מסוכנות (במחצית הראשונה)וכשזה כן עובד (במרבית המקרים), כל חטיפה שלו היא 3/4 התקפה מתפרצת.

מוניר לא כבש היום, אבל זה לחלוטין היה המשחק הכי טוב שלו בבארסה עד כה. הוא התנהל במגרש כמושחקן בוגרת, בא לקבל כדורים, והפעם, היה נראה כאילו הקבוצה גם מתייחסת אליו כשחקן מן המניין.כנראה הוא עושה משהו טוב באימונים. פדרו נותר האניגמה בהרכב היום של לוצ׳ומשחק אשפתי לגמרי,וכנראה גם אצל לוצ׳ו, נצטרך לבלוע את הקייטע התורן

מאוד שמח על ניימסי. חטיפה גדולה של בוסי, מסירה גדולה של מסי בדיוק להאצה של ניימאר, וסיום מאודמאוד קר רוח של הברזילאי מול גורקה. בשער השני מסי כבר השתולל וזה כבר לא היה כוחות.

133 בישולים לשחקן שפיץ. זה נתון פסיכי לא משנה איך תהפכו את זה, ומרביתם לא בישולים של הרמהממצב נייח או כדור חותך מהאגף, מרביתם הם המצאות, כמו השני היום. פשוט בנה שער מאפס. מדהים.

בברכת במדריד יש רק אתלטיקו.

שבוע טוב.

הטוב: ניצחון של בארסה, הפסד של הרעלים.

הרע: אתלטיקו נראית מעולה.

המכוער: אוחנה בדקה השנייה: ״בראבו במשחק מצוין, למרות שאנחנו בדקה השנייה״. רבאאאקקק. ועד מתי תמשיכו להגיד שהקהל מתעורר בדקה ה-17?

ההרכב:

בראבו (6 – לא עשה כמעט כלום).

מונטויה (7), מסצ׳ראנו (6), מאתייה (8), אלבה (7).

ראקיטיץ׳ (7), בוסקטס (8), אינייסטה (7).

מוניר (7), מסי (8), פדרו (3).

מחליפים: פיקה (7), ניימאר (8), סנדרו (לא שיחק מספיק).

80,810 צופים בקאמפ נואו.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו