קדוש וגאון

לא מגיע לנו להיות בפער כזה. זה משפט שפפ חזר עליו בשבועיים האחרונים, ורציתי להדגיש כמה הוא נכון.

אולי לא היה קונצרט אתמול, אבל ניצחנו את המשחק כמו שמנצחים משחקים כאלה. נלחמנו לא פחות, הוצאנו הרבה נשמה, וגם ניסים מואלדס ומסי לא יזיקו. בפרספקטיבה לאחור, מעט מאוד פעמים בהיסטוריה שלנו יצא לנו לפרק את אתלטיקו במגרשה הביתי היות שהם תמיד נותנים נגדנו את המקסימום, ועם סימאונה על הקווים, ה-100 אחוז, הפך ל-200 אחוז. הם גזמו את הדשא אמש עם הגליצ’ים, אבל זה בדיוק האופי של המאמן שלהם. ואם השופט בדיחה הזה מרשה להם להמשיך ולקצץ, למה שלא ימשיכו?

אתלטיקו הפתיעה אותי, אולטרה דפנסיבית עם משחק משמים בחצי הראשון ורק העפת כדורים למעלה (ממממ, מזכירה לי מישהי אחרת ממדריד). ורק השער הפוקסיונרי שלהם בפתיחת המחצית השנייה הוציא אותם מהביצורים.

 

 

 

חלק מהשטף שלנו נפגם בגלל ההדבקה במסקינטייפ של אינייסטה לצד שמאל. גיחות הגל השני שלו, שעבדו כל כך טוב מול ולנסיה, לא היו קיימות אתמול בעיקר כי הוא קיבל את הכדור כבר עם שומר מעליו, ומיעט מאוד להיכנס למרכז.

גם ססק אחרי עבודה מצוינת מול ולנסיה לא תמך מספיק בהתקפה למעט זאת של השער, הגיחות שלו קדימה לא היו קיימות בחצי השני בו נעלמנו והחילוף היה מתבקש.

אני חושב שלמסי היה משחק לא טוב. לא מעט איבודי כדור, מסירות לא מדויקות, ועדיין צמד פעולות שעושות את ההבדל. דייגו סימאונה אמר בסיום המשחק שהם “נכנעו לגאונות”, ואין מה להוסיף – הפרבולה הזאת היא מעשה אומנות.

ויקטור ואלדס במשחק אלוהי מעמיד בגיחוך את הציטוט הטיפשי של מארדונה אודותיו. התזמונים ביציאה מהמקום ומופע החתוליות אתמול היו יוצאים מן הכלל.

קשה לי לעכל את הדברים של גווארדיולה בסיום המשחק עם הרמת הידיים על הליגה. אולי זה באמת מה שהוא מרגיש, אולי זה עוד מעשה פסיכולוגי שנועד להוריד את התקשורת והלחץ מסביב לשחקנים. לי אישית, זה פשוט לא מרגיש נכון.

 

הטוב: יצאנו בלי פציעות.

 

הרע: מדריד פוצעת ויוצאת בלי כלום.

 

המכוער: VILLARATO!

 

ההרכב:

ואלדס (9).

דני אלבס (8), פויול (8), מסצ’ראנו (7), אבידאל (7).

צ’אבי (7), בוסקטס (6), ססק (6).

אלכסיס (7), מסי (7), אינייסטה (6).

 

מחליפים: קוואנקה, פיקה, פדרו (לא שיחקו מספיק).

 

סטטיסטיקה:

בעיטות לשער: ברצלונה 9, אתלטיקו 11.

למסגרת: ברצלונה 3, אתלטיקו 5.

עבירות: ברצלונה 11, אתלטיקו 22.

החזקת כדור: ברצלונה 66%, אתלטיקו 34%.

 

53,910 צופים בויסנטה קלדרון.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023