קונצ’רטו

60 דקות קסומות של בארסה הספיקו כדי לפרק את סוסיאדאד 1-4. ניימאר, מסי, בוסקטס וברטרה כבשו.

מוזר להגיד את זה אחרי מחצית ראשונה (בעצם 60 דקות) מהטובותשל בארסה הזו, אבל אם סוסיאדד הייתה כובשת בהתחלה או לאמחקה את ההגנה שלנו בשער הראשון, ועוד בשלב כזה, סיכוי סבירשלא היינו רואים כאלה מהלכים וכזה כדורגל ממסי, ניימאר, אינייסטהוהאחרים. זה היה הולך הרבה יותר קשה. כשאתה כובש בשלב כלכךמוקדם, ואז עושה את זה שוב, קל יותר לפתח מומנטום. אבל הגיעהזמן לראות את הטירוף הזה והניסיון דווקא ללחוץ על הדוושה אחרישער כדי לגמור את זה בשלב מוקדם.

עוד לפני המשחק אמרתי לסאני שההגנה של סוסיאדד חלשה מאוד (כן,אוחנה), ראו את זה כבר במשחק שלהם מול שחטאר בליגת האלופות. זה, ביחד עם הבעיה במרכז הקישור(גם איירמנדי שהיה משחרר לחץ בצורה מעולה ועזב לצד האפל, וגם גראנרו שנפצע), העובדה שקרלוסולה לא פתח בהתקפה והפיגור המוקדם, הובילו לקריסה והקלו על בארסה, אבל היו שם כמה מהלכיםשקשה לעשות גם מול קונוסים. ההתקפה האלוהית ההיא הזכירה לי קצת את הקוואדרופלפס המטורף שלליאו מול פנאתינאיקוס.

צאבי היה אדיר, ניימאר היה מעולה, מסי כמובן, דני אלבס, אלכסיס, גם ויקטור דפק כרטיס, אבל הייתימרוצה שסוף סוף אינייסטה התחיל להראות סימנים שהוא חוזר לעצמו אחרי פתיחת עונה בינונית משהו.גם סרגי רוברטו נתן כמה דקות טובות כשנכנס ועוד בעמדה זרה לו, פעם ראשונה שראיתי אותו משחקממש כפאלסו, תמיד הוא היה מצטרף להתקפה מאחור ססק סטייל, אבל לפחות הוא שיחק. כל עוד הוא עלהדשא/ספסל והעציץ (משתלה או לא משתלה?) ביציע, העסק מתחיל להסתדר.

לעומת זאת, ראוי (!) לביקורת אדון פיקה. אם הקבוצה שלך לא שולטת במשחק וההגנה שלך עומדתלמבחןבוא נגיד – 10 פעמים במשחק, ואתה מפקשש פעם, אפילו פעמיים, אז מילא, קורה. אבל אםההתקפה של היריבה מצליחה לסכן אותך 3-4 פעמים במשך כל 90 הדקות, ואתה מפשל פעםפעמייםמתוך זה, זה גרוע מאוד. אני מאלה שהחשיבו את גרי כבלם הטוב בעולם בתקופת השיא שלו, והאמנתישהוא יוכל לחזור לזה עם פויול לידו, אבל כל משחק גורם לי להישאר אופטימי

 

מזל שטרזן חוזר בקרוב, אבל עד אז בארטרה ישחק. הוא דווקא היה אחלה אתמול (והוא הבין שהוא צריךלהוכיח. ראיתם באיזה טירוף הוא עלה למגרש?), אבל אני חושש מאוד מההשפעה של זה על פיקה,שכמובן נאלץ לזוז שמאלה. הידיעה שכל יתרון מזערי בשלב מאוחר של המשחק, יכול להימחק בגלל איזופדיחה של מי שהיה אמור להיות הבלם המוביל שלך, די מדאיגה.

 

הטוב: “ערב טוב אלי אוחנה” ולא שגיא כהן.

 

הרע: אלי אוחנה.

 

המכוער: מוניס פרננדס, הרכש ה-12 של רעל מדריד.

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023