קפואים

עושה רושם שמההרכב הפותח, ולמרות שהוא אמר אחרת במסיבת העיתונאים, פפ גווארדיולה הצביע על סדר העדיפויות של בארסה העונה. הסיפסול של צ’אבי, אינייסטה וססק מול ההשלחה מהפריזר של סרג’י רוברטו (הופעת בכורה בליגה) ופדרו (פטור רפואי בשישי) פשוט סימלו לאיפה יופנו מירב המאמצים בהמשך העונה, והם מיועדים לאירופה.

 

חוץ מההרכב, עמדנו מול עוד צמד אתגרים: לנצח קבוצה פעם רביעית העונה, ואחרי תחושות בהם הרכב מילואים של בארסה ניצח לפני פחות מחודש את אוסאסונה בביתה, ויחסית בקלות. האתגר השני היה משטח דשא רקוב, “שדה תפוחי אדמה” כמו שמכנים אותו הספרדים, בו היה ניכר לאורך לא מעט פעולות של שחקני בארסה, עד כמה הוא גרוע. לא תירוץ, אבל פקטור. לחוטבי העצים ושואבי המים של אוסאסונה אין צורך בהפגנת טכניקה במגרש שכזה, מעבר לכך שמה 0-2 שלהם הם התבנקרו באופן טוטאלי.

 

במחצית הראשונה כל מה שעשינו הלך הפוך, החל מהשער המוקדם, הנבדל שלא היה של אלכסיס בדרך לשער, והשער השני כן מנבדל התחלתי. בארסה עלתה טוב מאוד למחצית השנייה עם טייו וקוואנקה בחילופים, השיגה את השער המצמק מהרגליים של אלכסיס, וכמה דקות לאחר מכן, שוב קיבלה מכה במפרשים עם עוד גול פוקסיונרי של המארחים, אחרי בעיטת שוער נוראית של ואלדס וסגירה נוספת מזעזעת של פיקה.

 

ועדיין בארסה נלחמה ונלחמה, ומזה אפשר בהחלט להתעודד .הייתי מרגיש ביזיון אם הם היו מרימים ידיים, אבל הם לא, וזה נותן לי המון אופטימיות הלאה. כל עוד הם ילחמו, אני תמיד ארגיש גאה. לראות את תיאגו רץ להביא כדורים, צועק ומדריך יגרום לי לחייך מסיפוק גם שכל התליינים אורבים לנו בחוץ (ובפנים). היום בו השחקנים ירימו ידיים הוא היום שבו אנחנו נרים ידיים לגבי הקבוצה הזאת, זה עדיין לא הגיע.

 

להרים את הראש, יש לנו עוד על מה להלחם העונה.

 

הטוב: הלחימה של המחצית השנייה.

 

הרע: זה לא כיפר על הראשונה.

 

המכוער: מקווה שלא דיממתם מהאוזן לצהלות של יעקבי ומר”ן כהן.

 

ההרכב:

ואלדס (5).

דני אלבס (5), פויול (5), פיקה (3), אבידאל (5).

תיאגו (7), מסצ’ראנו (5), סרג’י רוברטו (4).

אלכסיס (6), מסי (6), פדרו (3).

 

חילופים: טייו (6), קוונאקה (6), ססק (5).

 

40,515 צופים בריינו דה נבארה, אוסאסונה.

 

סטטיסטיקה:

 

בעיטות לשער: בארסה 16, אוסאסונה 9.

למסגרת: בארסה 8, אוסאסונה 6.

עבירות: בארסה 7, אוסאסונה 23.

החזקת כדור: בארסה 69%, אוסאסונה 31%.

 

סשה

החדשות הכי חמות בטלגרם שלנו

חולצות ברצלונה ב-80 שקל? המדריך המלא לרכישה

מדריך קניית חולצות ברצלונה 2023